ijournal.cz

V obchodech Tesco si školní výbavu vybere každý

red Zdroj: Tesco 13.8.2015 Pro děti

V obchodech Tesco najdete pohodlně a na jednom místě širokou škálu školních potřeb v moderních designech s motivy oblíbených dětských postaviček. -

Nový školní rok už takzvaně klepe na dveře a na řadu opět přichází nákup potřeb pro malé i velké školáky. Podle exkluzivního průzkumu* společnosti Tesco je pro téměř 90 procent dětí při výběru školní výbavy rozhodující vzhled a design. Pro malé i větší školáky je zkrátka důležité, aby se jim pomůcky líbily a rádi je nosili. Rodiče pak při nákupu školních potřeb podle tohoto průzkumu upřednostňují zejména funkčnost a kvalitu. Dobrá zpráva je, že dnešní nabídka dokáže uspokojit jak dospělé, tak děti. V obchodech Tesco seženete v kolekci Škola v mém stylu pohodlně a pod jednou střechou širokou škálu školních potřeb od aktovek a batohů přes sešity a desky až po krabičky na svačinu či lahve na vodu. To vše v moderních designech s motivy oblíbených dětských hrdinů. Kluci si mohou vybrat například oblíbené Mimoně nebo Transformers, na holčičky zase čeká kočička Hello Kitty, Minnie nebo Ledové království. Větší školáci pak určitě rádi ohromí spolužáky výbavou s hrdiny Hvězdných válek. Exkluzivně pak letos Tesco nabízí kolekci školních potřeb značky Zipit. Neotřelé batohy, penály nebo klíčenky udělají radost především malým i velkým rebelům, kteří chtějí být vidět. Hitem nového školního roku pak určitě budou desky na sešity, které si děti mohou ozdobit podle své fantazie bláznivými samolepkami.

Zipit

Kolekce školních potřeb Zipit je určená všem školou povinným, kteří chtějí ukázat duši rebela či rebelky. Vtipné penály, batohy, ale třeba i klíčenky a boxy na svačinu mají dvě tváře -  v hodině se na paní učitelku budou usmívat, o přestávce se nebojí vycenit zuby. Produkty značky Zipit letos prodává Tesco exkluzivně.

zipit

Zipit Batoh Grillz Sedy

Tesco, akční cena (29. 7. – 18. 8. 2015): 489 Kč (běžná cena: 699 Kč)

Zipit Dětský batůžek

Tesco, akční cena (29. 7. – 18. 8. 2015): 449 Kč (běžná cena: 649 Kč)

ZipitBox na svačinu

Tesco, akční cena (29. 7. – 18. 8. 2015): 199 Kč (běžná cena: 288 Kč)

ZipitKlíčenka Monster

Tesco, akční cena (29. 7. – 18. 8. 2015): 99,90Kč (běžná cena: 143 Kč)

Zipit Penál Monster

Tesco, akční cena (29. 7. – 18. 8. 2015): 149,90Kč (běžná cena: 217 Kč)

Zipit Taška Monster

Tesco, akční cena (29. 7. – 18. 8. 2015): 249,90Kč (běžná cena: 360 Kč)


Vytvoř si sám

Produkty D. I. Y. – Dog It Yourslelf a C. I. Y. – Cat It Yourself přinášejí skvělou příležitost, jak nechat děti vyřádit v tom nejlepším slova smyslu. Desky na sešity se díky bláznivým samolepkám stanou originální součástí povinné školní výbavy. Pes s knírkem a irským kloboukem? Žádný problém. Stejně jako roztomilé kotě s brýlemi v hipster stylu a šaškovou čepicí s rolničkami. Fantazii se meze nekladou.

vytvor si samBox A4 + samolepky

Tesco, cena: 79,90 Kč

Box A5 + samolepky

Tesco, cena: 79,90 Kč

Samolepky (různé druhy)

Tesco, cena: 19,90 Kč


Mimoni

Nepřehlédnutelní žlutí hrdinové, kteří se poprvé objevili ve snímku Já, padouch, letos ve svém vlastním filmu ovládli nejen kina, ale také školní potřeby. Hrdý Kevin, stále hladový Stuart a lehce nervózní Bob budou těmi nejlepšími parťáky pro zvládnutí nového školního roku.

                                                                                                              Anatomický batoh Mimoni

                                                                                                             Tesco, cena: 2 289 Kč
Fixy 12 barev Mimonibatoh

Tesco, cena: 99,90 Kč

fixy Mimoni

Box na svačinu Mimoni, 
Tesco, cena: 199,90 Kč

Penál Mimoni s náplní, Tesco, cena: 499,90 Kč


Star Wars

Postavy z kultovních Hvězdných válek přicházejí na pomoc s úkoly a učením především větším školákům. Jednotlivé kousky školní výbavy s motivy váženého Mistra Yody nebo temného Dark Vadera nepřestanou Vaše dítka bavit.

box na svacinuBox na svačinu Star Wars

Tesco, cena: 179,90 Kč

Box na sešity A4 Star Wars

Tesco, cena: 159,90 Kč

Sešit 524 Star Wars, Tesco, cena: 18,90 Kč

Batoh Star Wars, Tesco, cena: 689 Kč


Hello Kitty

Bílá kreslená kočička s červenou mašlí, kdo by neznal Hello Kitty? S batůžkem nebo aktovkou s jejími motivy budou Vaše malé školačky nepřehlédnutelné. Díky originálnímu boxu na svačinu a lahvi na pití se pak stane velká přestávka hlavně velkou zábavou.

Batoh Hello KittyHello Kitty

Tesco, cena: 499,90 Kč

Lahev na pití Hello Kitty

Tesco, cena: 189,90 Kč

Jednopatrový penál Hello Kitty

Tesco, cena: 499,90 Kč

Svačinový box Hello Kitty

Tesco, cena: 179,90 Kč


Ledové království

Krásná Elsa a nebojácná Anna z Ledového království zdobí školní batoh, který má anatomicky tvarovaná záda a všechny potřebné bezpečnostní prvky. Pokud by se snad Vaší školačce nelíbila tato Disneyovka, můžete sáhnout po dalších motivech, jako například Monster High, Minnie nebo Hello Kitty. Pro kluky jsou v obchodech Tesco připraveni hrdinové z filmů Auta, Spiderman, Transformers, Star Wars nebo Angry Birds.batoh Frozen

Školní anatomický batoh Plus (různé motivy)

Tesco, cena: 1 999 Kč

 

* Průzkum společnosti Dunnhumby pro Tesco se uskutečnil v červnu 2015. Účastnilo se jej 400 respondentů z řad rodičů.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tesco