ijournal.cz

V Aquapalace Praha rostou dětské hvězdy jako z vody

red Zdroj: Aquapalace Praha 12.11.2022 Pro děti, Zajímavosti

 

Hudební studio nově otevírá i talentovaná zpěvačka Chiara


Nejzábavnější aquapark ve střední Evropě kromě nekončící vodní zábavy pro rodiny s dětmi poskytuje také prostory mladým nadějným talentům. Vedle kapely jako je Lollipopz nebo chlapeckého dua Ben a Mateo zde své nahrávací studio nově otevírá i desetiletá zpěvačka Chiara, která doslova válcuje hitparády. Při slavnostním křtu se jeho kmotrou a patronkou stala Lucie Borhyová, jež je pro dívku velkým vzorem.

Chiara_křest studia_Aquapalace Praha

Aquapalace Praha není jen místem vodního dobrodružství, poskytuje totiž zázemí i mladým talentům, a to nejen těm pěveckým. V Čestlicích působila známá dívčí kapela 5Angels a svá studia zde od loňského roku mají například Lollipopz nebo Kája s Bambuláčkem. Pravidelně zde vystupuje i populární pěvecké duo Ben a Mateo. Nyní prostory čestlického vodního ráje v podobě nového hudebního studia může využívat také desetiletá nadějná zpěvačka a tanečnice Chiara, která prorazila se svým hitem Chiary svět.

Jsme moc rádi, že se Aquapalace Praha stalo místem, které podporuje mladé a nadějné pěvecké talenty, kteří nám tady rostou doslova jako z vody. Těší nás spolupráce s další talentovanou zpěvačkou, kterou je Chiara a přejeme ji, aby se její studio u nás v Aquapalace Praha stalo místem, které ji bude inspirovat na její dlouhé pěvecké dráze,“ říká Vladana Horáková, generální ředitelka Aquapalace Praha.

Chiara_křest studia_Aquapalace Praha

Vlastní hudební studio i turné s kapelou Lollipopz

Vycházející dětská hvězda Chiara se už teď umisťuje na předních příčkách dětské hitparády Rádio Junior, a kromě toho být známou zpěvačkou a tanečnicí, je jejím snem stát se úspěšnou herečkou. Během své krátké kariéry dokázala, že to s dráhou celebrity myslí opravdu vážně a za svůj velký hudební idol označuje celosvětově známou zpěvačku Arianu Grande.

Chiara_křest studia_Aquapalace Praha

Jelikož se mladá Chiara pro to být celebritou doslova narodila, dočkala se právě nového studia v Aquapalace Praha, které působí jako dětský pokojíček, ale jeho součástí je také malé koncertní pódium. Jeho kmotrou a patronkou se stala Lucie Borhyová, jež je pro dívku velkým vzorem. Chiara se tak v nejzábavnějším aquaparku střední Evropy stane jednou z mnoha dětských pěveckých hvězd, které zde pravidelně vystupují, a v nejbližší době jí čeká například hudební turné s kolegyněmi z kapely Lollipopz.

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Aquapalace Praha