ijournal.cz

Užijte si začátek jara. Jak si zvelebit dům, chalupu, chatu a dodat jí šmrnc?

red Zdroj: Retlux 6.3.2021 Hi-tech a bydlení

Světelné řetězy máme sice neodmyslitelně spjaté s Vánocemi, značka RETLUX však dokazuje, že nám mohou zpříjemnit i ostatní měsíce v roce a obzvláště měsíc březen. Party řetězy RETLUX dodají příjemné světlo venkovnímu prostoru, upoutají pozornost na zajímavé prvky na zahradě, nebo připraví hru světel na netradiční oslavu v pergole.

Retlux_RGL109_RGL110

Česko je národem vášnivých chatařů. Přestože se nepyšníme evropským prvenstvím, má u nás chatu téměř každý pátý člověk, a polovina z těch, kteří zatím tráví víkendy obklopeni betonovou džunglí, o nějaké chatě sní. Na chatě mnohdy trávíme značnou část roku, v těchto hektických dobách je nám pak útočištěm ještě častěji než kdy jindy. Proto je velmi důležité, abychom se v ní cítili pohodlně a obklopili se prostředím, díky kterému si jednak vychutnáme všudypřítomný klid, ale které nám zároveň umožní zakusit pohodu při chvílích strávených s těmi nejbližšími. Světelné party řetězy značky RETLUX rozjasní ničím nerušené večery stejně jako bujaré oslavy s přáteli.

Koronavirus uštědřil našim životům nebývalou ránu, zároveň nám ale ukázal, že dovolenou nemusíme trávit na druhé straně zeměkoule, nýbrž že i za humny můžeme prožít nezapomenutelné momenty plné relaxace a objevování. Ti z nás, kteří si vyzkoušeli home office, se na chatu často uchylovali již v průběhu pracovního týdne, zbylí majitelé venkovských příbytků pak jezdili vstříc krásám přírody alespoň na víkend. Na chatě či chalupě tak spousta z nás strávila nespočet hezkých dní. Byl to pro nás takový ostrov uprostřed rozbouřeného oceánu. Aby bylo letos na tom ostrově ještě pohodlněji, můžete sáhnout pro světelném party řetězu značky RETLUX, který rozzáří i depresivní sychravé večery a dodá tu pravou atmosféru chalupářským grilovačkám.

Retlux_RGL109_RGL110Chata, to už dávno není jen paroží

Kdybychom si měli představit typický interiér chaty, pravděpodobně nám na mysli vytanou obrázky paroží zavěšeného na stěně, všudypřítomného dřeva a oltáře v podobě mohutného krbu. Jsme na to zkrátka zvyklí, a tak už se často ani nezamýšlíme nad tím, jestli by to náhodou nechtělo nějakou změnu. Není přitom nutné hned volat vyklízecí četu, zvlášť když máte se všemi těmi věcmi spojených tolik krásných vzpomínek. Občas je jen postačí něčím doplnit – třeba řetězem, který na celý interiér vrhne zbrusu nové světlo. Varianta s teplým bílým světlem decentně prosvětlí nejednu místnost, ale třeba také terasu. Dá se totiž použít jak uvnitř, tak venku, neboť řetěz je odolný proti prachu a vlhku.

Nezapomenutelné zahradní oslavy

Zatím by nás u grilování krapet zábly ruce, ale co nevidět se přetočí pár stránek v kalendáři a nastane doba, kdy budeme přírodu mnohem raději sledovat z terasy nežli zpoza okna. Díky tomu, že party řetězy RETLUX jsou vhodné i pro venkovní užití, můžete jimi zkrášlit nejednu zahradní slavnost. Řetězy se navíc nezaleknou ani zdánlivě nekonečné zahrady, můžete je totiž spojit až po třech a vytvořit tak až 15 m dlouhou zářící šňůru. Jejich instalace je velice snadná, stejně tak jejich obsluha. Tu navíc můžete svěřit i dětem, protože řetěz RETLUX je nízkonapěťový, a tudíž maximálně bezpečný.

Retlux_RGL109_RGL110Řetězy nemusí jen pasivně přihlížet

Bílé i pestrobarevné řetězy RETLUX se pyšní odolnými, silikonem potaženými vodiči, díky kterým je možné z nich vykouzlit takřka libovolný obrys – třeba srdce pro romantický večer nebo číslici pro nezapomenutelnou oslavu narozenin. Atmosféru pak řetěz kromě svého svitu dokreslí také automatickým zapnutím, které umožňuje integrovaný časovač. Řetěz se zkrátka o všechno postará a na vašich bedrech tak zůstane jen příjemná povinnost pořádně si užít večer. Asi takhle jste si to chalupaření přece vždycky představovali, no ne?

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Retlux