ijournal.cz

Užijte si rok 2020 s diářem Simony Krainové

red Zdroj: 366 days by Simona 23.10.2019 Celebrity

Simona Krainová vypadá dobře a taky se tak cítí. Jak pečuje o své tělo a díky čemu se cítí skvěle? Spoustu rad a tipů prozradila ve svém novém diáři 366 days by Simona, který je k dostání na www.vivantis.cz. Inspirujte se.

Diář-366-days-by-Simona

Zvednout zadek se vyplatí
Někdy je to těžké přesvědčit samu sebe a zvednout zadek a jít cvičit nebo běhat. Výsledek ale pak stojí za to. „Pohyb je pro mne droga, potřebuji ho. Jsem prostě hyperaktivní ženská a sport mi to pomáhá ukočírovat. Nejvíce jsem si zamilovala běh a pilates. A nezapomeňte, ten pocit po jakémkoliv pohybu je božský,“ doporučuje Simona. Každý máme rádi něco jiného, někomu vyhovuje běh, někdo se zamiluje do jógy a jiný do posilování s vlastní váhou.

Svěží probuzení organismu
Začínáte den kávou nebo čajem? Zkuste tyto nápoje vyměnit obyčejnou a přitom blahodárně působící teplou vodou s citrónem. „U nás doma je voda s citrónem na stole pořád. Základ je vypít sklenici teplé vody hned ráno na lačno. V kombinaci s citrónem to funguje jako detox a nastartování organismu. Někdy přidám i kapku olivového oleje na celkové pročištění,“ prozrazuje svůj ranní rituál Simona Krainová. Tento rituál po čase přinese odměnu těla v podobě krásné pleti. Vodu s citrónem můžete obměnit za silný zázvorový čaj s mátou, medem a citrónem.

Zdraví a krása v jednom sáčku
To je Masterpiece. „Můj beauty drink, který díky unikátnímu složení nevyživí jen pleť, vlasy a nehty, ale také klouby. Právě tam působí Masterpiece, kde najdete hned 3 druhy kolagenu,“ komentuje složení svého produktu Simona Krainová. Tento elixír mládí skvěle chutná samotný, ale i ve smoothie. „Skvěle nakopne imunitu Masterpiece smíchaný s vodou, citrónovou šťávou a s vymačkanou šťávou ze zázvoru. Chřipka pak nemá šanci,“ prozrazuje svůj recept na nejen zimní vitaminovou bombu Simona.

Diář 366 days by Simona

Simona Krainová uvádí po roce na trh nový produkt. Svůj první diář 366 days by Simona, který je nabitý jejími tipy pro krásu a zdravý životní styl. Díky tomu je tím nejlepším společníkem pro rok 2020.  Jedná se o exkluzivní limitovanou edici a hit letošního podzimu. Rok 2020 je rokem přechodným, takže v něm najdete den navíc, který budete moci věnovat jen a jen sobě.

Diář je týdenní a vychází v rozměru A5, takže je do kabelky jako dělaný. Zavírá se pomocí saténové stužky, která mu ještě přidává na jeho luxusním pojetí. Na předních deskách najdete v kapse sáček jejího prvního produktu, kterým je kolagenový beauty drink Masterpiece, takže můžete mít svůj pohotovostní sáček vždy při ruce. Kapsa na zadních deskách navíc ukrývá sérii originálních samolepek, které byly vytvořeny speciálně pro tento diář a lze jimi zdůraznit důležité dny a události.

Diář-366-days-by-Simona

Kromě tematických stran, které se věnují Simoniným zkušenostem z oblasti krásy, módy, zdraví, cvičení a mnoho dalšího, obsahuje diář i týdenní To Do listy, nákupní seznamy a tipy. Ty poskytla Simona samotná i její blízcí spolupracovníci a přátelé. Inspirovat se můžete i Simoninými oblíbenými recepty, myšlenkami a citáty. Vašemu oku pak polahodí mnoho exkluzivních fotografií, které jinde neuvidíte. Na autentičnosti diáři přidávají i milé poznámky, které Simona sepsala vlastní rukou pro každou z vás.

„Jelikož jsem velmi pracovně vytížená máma dvou kluků, je pro mne velmi náročné si uspořádat čas, tak aby mi zbyl i na mé oblíbené činnosti. Na druhou stranu mi často píšou ženy, které by chtěly vědět, jak se o sebe starám. Slovo dalo slovo a společně s Vivantisem jsem začala pracovat na diáři, který ocení všechny ženy,“ komentuje vznik svého diáře Simona Krainová. Vybrat si diář, který skvěle padne do kabelky, není příliš velký ani malý, a přesto tam zaznamenáte vše podstatné bývá někdy malý zázrak. Užijte si rok 2020!

Na sociálních sítích ho najdete pod hashtagem #366bysimona. Diář je k dostání exkluzivně na www.vivantis.cz za 699 Kč nebo v Beauty balíčku i s Masterpiecem za 1899 Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: 366 days by Simona