ijournal.cz

Únor v LUMINA PARKu: jarní prázdniny, romantický Valentýn a sleva pro všechny

red Zdroj: Lumina Park 4.2.2024 Aktuality a pozvánky, Pro děti

logo_1
Do konce provozu letošního Lumina Parku zbývá poslední necelý měsíc. Ale ještě než se 25. února brány této velkolepé světelné atrakce na pražském Džbáně definitivně uzavřou, čeká zde na návštěvníky spousta zážitků a také skvělá závěrečná sleva.


Jarní prázdniny

Úspěšná audio-vizuální atrakce Lumina park se letos skládá ze čtyř částí – Zahrady Her, Hudby, Umění a Strachu, které dohromady nabídnou více než sto padesát světelných objektů. A vůbec poprvé nabízí nepřeberné množství interaktivních instalací. To znamená, že během jarních prázdnin se může stát Lumina Park doslova rájem pro všechny hravé děti i dospělé. Vyzkoušet si zde můžete světelný hokej, zahrát si legendárního pacmana, bloudit ve svítivém labyrintu, s kamarády nebo s rodinou založit kapelu a rozjet to s řadou svítících hudebních nástrojů, nebo se stát doslova součástí slavných uměleckých děl.

zahrada_strachu

Romantický Valentýn

Tajuplná světélka a romantická procházka doslova svádějí k valentýnskému dostaveníčku. Právě z Lumina parku si mohou páry odnést ty nejhezčí zamilované fotky, ale především také vzpomínky. Interaktivní objekty jsou jako stvořené pro akční a zároveň zamilovanou procházku ve dvou. Otevřený voucher za zvýhodněnou cenu je skvělým dárkem ke svátku zamilovaných. Ovšem na své si přijdou nejen zamilovaní, ale i přátelé, kamarádi, rodiny a zkrátka všichni, kteří rádi tráví čas pohromadě.

zahrada_umeni

Sleva na závěr

Všechno hezké jednou končí a také letošní instalace Lumina Parku spěje spolu s prodlužujícími se dny ke svému konci. Ale ještě celý únor můžete světelnou show navštívit, navíc za zvýhodněnou cenu. Všechny vstupenky prodáváme během února online i na pokladně se slevou 25 %!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lumina Park