ijournal.cz

TV Nova natáčí novou kulinářskou show!

red Zdroj: TV Nova 19.7.2021 TV

Televize Nova natáčí novou kulinářskou roadshow Souboj na talíři. Hlavními hvězdami budou ti nejpovolanější kulináři známí nejen z televize: Michelinský kuchař Radek Kašpárek, Zlatý kuchař Jan Punčochář a charismatický a svou kuchyní naprosto jedinečný Přemek Forejt.

2021_Souboj_na_taliri

Natáčení probíhá na několika místech České republiky, kde budou kuchaři hledat neobyčejná jídla a vařit je. Už jsme je mohli potkat v Brně nebo v šumavských lesích. Porotci jedné z nejúspěšnějších show MasterChef Česko se tak divákům představí ve zcela nové poloze.

Souboj_na_taliri
Vyzkouší si mimo jiné i pozici soutěžích. „Je to skvělý, úplně něco jiného než MasterChef Česko. Když budu mluvit jen čistě za sebe, vypadl jsem z role vážného a přísného porotce. A vlastně jsem na natáčení tohoto pořadu sám sebou. Takový, jaký jsem soukromém životě. Jezdíme s Přemou a Honzou po různých destinacích v České republice a maximálně si to užíváme,“ popisuje novou show Radek Kašpárek. 

Koncept pořadu je založen na tom, že vždy jeden z kuchařů vybere místo a jídlo, které ten daný týden ochutnají. Druzí dva se jím musí inspirovat a uvařit svůj upgrade tohoto jídla. Ukáže se, že i ti nejlepší z nejlepších někdy v kuchyni plavou. Nakonec ale vždy připraví geniální a osobitá jídla z regionálních surovin. Show vznikala na míru právě těmto úspěšným českým kuchařům.


Kulinární roadshow Souboj na talíři bude napínavá a velice netradiční.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Nova