ijournal.cz

Tři sestry představily své nové pivo!

red Zdroj: Pivovar Hubertus a Tři sestry 28.4.2018 Společenské akce a události

Ve čtvrtek 19. dubna 2018 proběhla v pražském Podolí autentická oslava desetiletého výročí kultovního hostince skupiny Tři sestry – Na Staré Sokolovně. Na počest svého provozního jubilea kapela Tři sestry uspořádala pro své fanoušky a věrné příznivce první Mistrovství světa v pivním šachu kde se nepilo se nic jiného než nový nefiltrovaný ležák piva Tři sestry z produkce pivovaru Hubertus v Kácově.

3sestry
Osvěžující zlatavý mok mohli ochutnat jak soutěžící, kteří se přihlásili do soutěže pití piva na čas, tak i návštěvníci areálu Staré Sokolovny, kterým kapela v kompletní sestavě v čele s Lou Fanánkem Hagenem představila nové pivo pod značkou jejich rockové kapely. Členové kapely slavnostně veřejnosti ukázali i další pivo, pro svého zesnulého přítele Františka Sahulu, kterému na počest zahrály kapely Synové Výčepu a MZH.

O pivu Tři sestry3sestry-pivo

Nefiltrovaný ležák Tři sestry je pivo s vysokým obsahem pivovarských kvasinek, čerstvé osvěžující chuti, vysokého řízu a vynikající pěnivosti. Lehký zákal, způsobený pivovarskými kvasinkami, je typickým společným znakem pro všechna nefiltrovaná piva. Tyto kvasinky jsou významným zdrojem vitamínů B, které jsou důležité pro zachování chuti k jídlu, zlepšení trávení a jako prevence nespavosti, nervozity a pocitů únavy.


Pivovar Hub3sestry-křestertus vaří pivo podle tradičních postupů s použitím nejkvalitnějších českých surovin, a proto je nefiltrovaný ležák Tři sestry ideální volbou pro všechny, kteří preferují tradiční přírodní produkty.

www.trisestry.cz
3sestry-2018

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pivovar Hubertus a Tři sestry