ijournal.cz

Třetí ročník HARFANDĚNÍ podpoří známé osobnosti

red Zdroj: www.galerieharfa.cz 27.8.2015 Aktuality a pozvánky, Pro děti, Významné osobnosti, veřejné projekty

Galerie Harfa a MČ Praha 9 pořádají Harfandění benefiční běh pro dobrou věc. Jeho cílem je finančně podpořit Klokánek, projekt Fondu ohrožených dětí. Již 3. ročník se uskuteční ve čtvrtek 3. září 2015 v Galerii Harfa. Programem bude provázet Jan Smetana, vystoupí kapela Ready Kirken. Svou účastí akci podpoří olympionik David Svoboda, moderátorka a herečka Tereza Kostková, zpěvačka Erika Fečová, herec Ondřej Nosálek, reportér Martin Vencl, moderátor Dalibor Gondík a mnoho dalších.

Během Harfandění mohou návštěvníci udělat něco pro své zdraví a zároveň pomoci dětem, které měly méně štěstí. Jak to funguje? Kolem Galerie Harfa a sousední O2 areny bude vyznačený okruh v délce 1,6 km. Nejde přitom o závod. 

Za každého, kdo okruh proběhne nebo projde, věnuje Galerie Harfa na konto projektu Klokánek 100 Kč. V loňském roce jsme tímto způsobem mohli ohroženým dětem věnovat výtěžek v celkové výši 71 700 Kč.

Galerie_Harfa_HarfandeniLetošní ročník se uskuteční ve čtvrtek 3. září od 14 do 18 hodin na střeše Galerie Harfa. Programem Harfandění bude provázet Jan Smetana, těšit se můžete na vystoupení kapely Ready Kirken. Svou účastí se rozhodlo akci podpořit mnoho známých českých osobností. Přijde například moderní pětibojař a olympijský vítěz David Svoboda, herečka a moderátorka Tereza Kostková, vynikající soulová zpěvačka Erika Fečová, herec Ondřej Nosálek nominovaný na Českého lva 2014, reportér pořadu Víkend a TV Nova Martin Vencl, herec a moderátor Dalibor Gondík, zpěvačka Noelia Exist, baskytarista kapely Wohnout Jiří Zemánek nebo herečka a dabérka Alice Šnirychová.

Nejaktivnější běžci pro dobrou věc se mohou těšit na krásné odměny. Nejúspěšnější třída získá volný vstup do Síně slávy českého hokeje. Tři nejlepší mezi dospělými dostanou poukaz v hodnotě 500 Kč do restaurace Culinary Aroma. Nejlepší dětský běžec si odnese poukaz v hodnotě 2 500 Kč na narozeninovou oslavu v Galerii Harfa.

Kromě běhu pro dobrou věc čeká návštěvníky na střeše Galerie Harfa i doprovodný Festival volnočasových aktivit. V jeho rámci se představí na 20 zájmových a sportovních kroužků, které je možné navštěvovat v Praze 9 a okolí. Děti si jednotlivé aktivity vyzkouší na vlastní kůži a jejich radost pomůže rodičům vybrat ten pravý kroužek pro letošní školní rok.

V neposlední řadě chceme poděkovat hlavním partnerům 3. ročníku Harfandění, kterými jsou společnosti PORR, METROSTAV, Rilancio, PRE, M2C, AB Facility a Marina Island. Dále děkujeme společnosti FINEP a mediálním partnerům Český rozhlas Regina, Rádio BONTON a www.protisedi.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.galerieharfa.cz