ijournal.cz

Tipy na valentýnské dárky

red Zdroj: www.eckstein-kosmetik.cz, luvica.cz, skinso.cz 9.2.2017 Krása a zdraví
Rádi obdarováváte své blízké? K valentýnkám jistě každého potěší voňavý, zdraví i kráse prospěšný dárek. My vám přinášíme novinky ve světě kosmetiky, které jsou určeny právě ke dni 14. února.


handcareValentýnský set pro jemné a pěstěné ruce
Hand Care pro jemné a pěstěné ruce, 349 Kč, www.eckstein-kosmetik.cz
Set obsahuje: Beautipharm® Hand Cream 100ml a pilník na nehty v pouzdře

Ideální péče pro citlivou, křehkou nebo drsnou pokožku rukou. Rychle se vstřebává a poskytuje optimální ochranu a péči bez pocitu mastnoty na pokožce po aplikaci. Ruce jsou jemné a hebké. S UV-filtry, vitamín A+E, rostlinné oleje a vosky. Bez umělých barviv a parfemace.


SynuouvelleMějte krásné řasy
Synuouvelle, LASH&BROW ACTIVATING SERUM, extra sensitive, 2490 Kc, www.luvica.cz
Růstové sérum na řasy a obočí béžové, určeno pro extra citlivé, těhotné nebo kojící zákaznice – vysoce výkonné sérum pro růst a hustotu řas a obočí – vhodné pro dlouhodobé užívání – přirozený růst řas podporují peptidy (aminokyseliny) – řasy jsou lépe ukotvené díky peptidům, které stimulují buněčné dělení a látkovou výměnu v kořínku – lesk a kvalitu řasy podporuje kyselina hyaluronová a provitamín B5 (panthenol) – výsledky jsou dosaženy cca po 10-12 týdnech používání.

LIPBOOSTERNeodolatelné rty nejen na Valentýna
FacEvolution, LipPLUS BOOSTER, 5 ml, 560 Kč, www.skinso.cz

Během několika minut budou Vaše rty o poznání větší, plnější, smyslně lesklé, příjemně měkké a vyhlazené. Díky aktivním složkám dojde k prokrvení, zrudnutí a zvětšení objemu. Sérum neobsahuje složky jako kofein, či chilli. Naopak hlavní složkou, která se postará o plnost vašich rtů, je vitamín B. Ten rty nejen prokrví, ale zároveň ochrání před infekcemi. Kvalitní oleje obsažené v této exklusivní péči, zajistí vláčnost a jemnost.

Jak BOOSTER funguje? – Používejte samostatně nebo jako bázi pod vaši oblíbenou rtěnku. – Dodržujte kontury rtů a nepřetahujte. – Po nanesení nechte chvíli ústa lehce pootevřená, rty mezi sebou nemněte. – Za 4 minuty získáte plné a přirozeně zbarvené rty.

„S LipPLUS BOOSTER začíná nová éra dokonale plných rtů za několik málo minut.“

Jak často ho používat? LipPLUS BOOST použijte tak často, jak budete chtít. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.eckstein-kosmetik.cz, luvica.cz, skinso.cz