ijournal.cz

Tip na výlet za udržitelnou módou

red Zdroj: Second hand 1981 26.12.2023 Móda, obuv, doplňky

Second hand 1981 v pražských Nuslích 28. 12. nabídne vše za polovic!


Výběrový second hand 1981 patří k oblíbeným cílům příznivců udržitelné a upcycled módy. Do jeho kamenného obchodu v Oldřichově ulici v pražských Nuslích mohou zamířit i v závěru roku, třeba při procházce zimní Prahou. Po Vánocích bude otevřeno od 27. do 29. prosince a na 28. prosince 2023 tady chystají mimořádně lákavou akci – všechno oblečení bude v prodeji za polovinu ceny.

Second hand

V poklidné sváteční atmosféře si tak každý může naplno vychutnat benefity nákupů v kamenné prodejně, tedy možnost probrat, osahat, rovnou na místě vyzkoušet a koupit kvalitní, často značkové kousky. Aktuálně jsou mezi nimi třeba hřejivé vlněné svetry a další nezbytnosti do zimního šatníku. V případě second handu 1981 je zážitek z „udržitelného“ nakupování ještě násoben spojením s brněnskou kavárnou Industra.Coffee, která má ve vnitrobloku hned vedle obchodu kavárnu – s láskou nazývanou „punkovou kavárnou v garáži“.

Second hand

Čerstvě šestiletý second hand 1981, jeden z největších second handů v České republice, vznikl v roce 2014 z iniciativy Barbory a Davida v reakci na to, kolik zbytečného oblečení se na světě vyprodukuje. Cílem je prodlužovat příběhy oblečení, které nemusí skončit v koši, ale bude dělat radost dál. 1981 funguje jako kamenný (Oldřichova 31, Praha-Nusle) a online obchod, pravidelně pořádá pop- upy v Praze i v dalších větších městech.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Second hand 1981