ijournal.cz

Telefon SENCOR Element MINI o velikosti kreditní karty

red Zdroj: Sencor 3.1.2017 Hi-tech a bydlení

SENCOR představuje revoluční novinku na trhu mobilních telefonů. Mini telefon o velikosti kreditní karty, který vypadá naprosto neutrálně a dá se využít jako záložní telefon nebo jako sluchátko smartphonu. Ztráta či poničení drahého telefonního přístroje už nehrozí, i když ke svým kontaktům budete mít stále přístup.

Element MINI je telefonní aparát o velikosti kreditní karty s tloušťkou pouhých 4,5mm. Je ideální pro situace, kdy s sebou nechcete nosit velké či drahé smartphony. Kompaktní přístroj nabízí kromě telefonování standardní funkce jako je posílání SMS zpráv, kalendář, budík, kalkulačka nebo Bluetooth. K tomu, aby fungoval na stejném telefonním čísle jako váš primární telefonní přístroj, není třeba „přehazování“ SIMky. Stačí využít službu jednoho čísla na dvou SIM kartách (více informací o této službě získáte u vašeho operátora). Na druhou SIMku pak uložíte kompletní telefonní seznam nebo si z vašeho primárního telefonu do adresáře Element Mini přetáhnete pomocí Bluetooth rozhraní až 500 kontaktů dle vlastního výběru.

element_MINI_WHITEelement_MINI_BLACK 

Element MINI je tak ideálním řešením, když vyrážíte na večírek, jehož průběh není dopředu znám, když posíláte děti na školu v přírodě nebo chcete vyrazit na plavání, do posilovny, do přírody – tedy kamkoli svého sofistikovaného funkcemi „nabušeného“ miláčka, nechcete ve strachu o jeho bezpečnost, nosit. Když už ho s sebou máte a nechcete na to upozorňovat, můžete pomocí Bluetooth používat Mini i jako sluchátko smartphonu, který lze ponechat v bezpečí kapsy, batohu, kabelky, skříňky apod.

 

Velkou předností této novinky je, že na jedno nabití vydrží 2-7 dní, podle jejího využívání!!!

 

SENCOR ELEMENT MINI je k dostání v barvě bílé a černé v síti Planeo Elektro za cenu 599 Kč.

 

Technické parametry:

Displej

Velikost: 0,96 „(jedna barva)

Rozlišení: 128 x 64

Chipset

CPU: MTK6261D

Paměť

RAM: 32MB

ROM: 32 MB

Síť / Připojení

GSM pásmo 900 / 1800MHz

Bluetooth

Funkce

Volání a Message Centrum

Kalendář

Budík

Kalkulačka

BT Music

Zámek klávesnice

Antilost System

Další

Micro USB 2.0

Baterie: 320mAh Li-pol baterie

Rozměry: 53 x 85 x 4,5 mm

Hmotnost: 28 g

Příslušenství: USB kabel, Uživatelská příručka

 

Další informace o výrobku najdete na stránkách http://www.sencor.cz/produkty.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sencor