ijournal.cz

Tak tady vážně nesmíte chybět – MOTOSALON zahajuje sezonu už ve čtvrtek

red Zdroj: www.bvv.cz/motosalon 26.2.2017 Aktuality a pozvánky, Auto-moto, Zábava

1.       Tři, dva, jedna…startuje další motorkářská sezóna
MOTOSALON patří již tradičně k největším motorkářským událostem roku. Všichni fanoušci se sjedou na jedno místo, letos do pražských Letňan, a zahájí tak další motorkářskou sezónu. Skvělá atmosféra, nablýskané mašiny, výborný program – prostě kombinace, která zaručeně dostane každého.

motoristická akce

2.       MOTOSALON bude letos větší
Díky nárůstu zájmu firem, které se chtějí na MOTOSALONU prezentovat, se letošní ročník rozroste o jednu halu, dohromady tedy MOTOSALON v Letňanech obsadí 4 haly. Návštěvník se tak bude moci těšit na pestřejší skladbu vystavovatelů a na větší plochy, což jistě zvýší i samotný komfort návštěvy.

3.       Dorazí všichni velikáni
Do Letňan letos přijedou všechny velké značky, které působí na českém motocyklovém trhu. Představí se např. kompletní japonský čtyřlístek – tedy Honda, Yamaha, Suzuki a Kawasaki, dále nebudou chybět BMW, Harley-Davidson, Ducati, KTM, Husqvarna, Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa, Triumph a Indiana nově i značky Norton, SWM moto či F.B Mondial. Návštěvníci se mohou těšit jak na své oblíbené kousky, tak na novinky a premiéry.

Daniela_Šinkorová

4.       Široká nabídka vybavení a příslušenství
MOTOSALON není jen o rychlých strojích, ale také o pestré nabídce motorkářského oblečení a vybavení. Narazíte zde na bundy, kombinézy, helmy, rukavice, brašny, pneumatiky, zabezpečení a mnoho dalšího příslušenství – jednoduše na vše, co potřebujete pro pohodovou jízdu.

5.       Známé osobnosti motocyklového světa
Na akci se budete moci setkat s hlavními tvářemi MOTOSALONU 2017, a to s jezdcem Moto3 Jakubem Kornfeilem a motorkářskou legendou Pepou Sršněm. Dále závodníkem Karlem Abrahámem, Lukášem Kvapilem, Štefanem Svitkem, Ivanem Jakešem, Petrem Pilatem, bratry Smržovými nebo třeba s nejznámější závodnicí na čtyřkolkách Ollie Roučkovou. Chybět nebudou ani autogramiády a rozhovory s letošními účastníky Dakaru. To však zdaleka není vše! Přijede i řada celebrit, mezi jejichž koníčky motorky neodmyslitelně patří. Na slavnostní zahájení veletrhu přijedou Jan Révai, Pavel Liška, Martin Stránský, David Matásek, Daniela Šinkorová, Kateřina Stočesová nebo tradičně třeba Eva Decastelo.

motosalon

6.       Technologické vychytávky, retro styl i obojí najednou
Mezi hlavní témata letošního ročníku patří moderní technologie v kontrastu s retro stylem. Budete mít možnost dozvědět se více o aktuálních trendech i vychytávkách, avšak narazíte i na tradiční retro kousky. Je zcela na vás, co upřednostníte – každý si najde to své. Uvidíte také, že se moderní technologie mohou s retrem skvěle prolínat. Výbornou ukázkou mohou být např. model Mondial HPS 125i nebo modelová řada Norton.

7.       České veletržní premiéry
Luxus, jedinečnost, moderní design, funkčnost, výkon, ale i pohodlí. To vše nabízí motocykl FGR MIDALU, který se premiérově představí právě v pražských Letňanech. Srdce tohoto šestiválce třídy naked bikes tvoří motor FGR o úctyhodném objemu 2 442 cm3. Motocykly MIDALU se vyrábějí pouze na zakázku a každý kus se tak stává nezaměnitelným originálem. V současné době patří MIDALU svým objemem a výkonem mezi nejsilnější a nejunikátnější motocykly světa, takže na MOTOSALONU jistě vynikne. Nebude chybět ani novinka Jawa 350 OHC, která bude mít svoji slavnostní premiéru ve čtvrtek na stánku MotoKenny.

8.       Nabitý motorkářský doprovodný program
Návštěvníci si užijí mnoho zábavy také mimo výstavní expozice. Připraveno totiž bude množství zajímavých doprovodných aktivit. Skvělou podívanou jistě nabídne kaskadérská skupina Crazy Day se svou zcela novou show. Chybět nebudou ani ukázky enduroškoly či mladého motocyklového sportu – moto gymkhany, tedy slalomu na motocyklech. V neposlední řadě budou probíhat i besedy a autogramiády s jezdci Rally Dakar a dalším osobnostmi moto světa. Do Letňan přijede i nejlepší český stunt rider Martin Krátký, který se řadí mezi evropskou špičku v této disciplíně. Aktivní motorkáři si mohou vyzkoušet testování skútrů, letos značky Honda. Nebude chybět ani spanilá jízda Harleyářů, kteří přijedou v hojném počtu v sobotu ve 14.00 přímo na Motosalon!

Kolona_-Harley

9.       Nejoblíbenější stroje budou oceněny
Součástí MOTOSALONU je již tradičně i anketa Motocykl roku. Kromě odborné poroty můžete o vítězích rozhodovat i vy, a to na stránkách www.motocyklroku.cz. Své favority v jednotlivých kategoriích můžete vybírat od 1. února. Vítězné modely budou oceněny na slavnostním vyhlášení přímo v průběhu akce.

10.       Krásné dívky
Nebyl by to ten správný MOTOSALON bez účasti krásných hostesek. Rozhodně tedy nezapomeňte foťáky, protože si odnesete jistě mnoho úlovků do svého fotoalba – ačkoliv možná ne do toho rodinného.

Holky

Kdy a kam přijet?

Praha-Letňany
PVA EXPO PRAHA
2.–5. 3. 2017


Veškeré důležité a aktuální informace naleznete na stránkách www.bvv.cz/motosalon a také na oficiálních facebookových stránkách MOTOSALONU.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.bvv.cz/motosalon