ijournal.cz

Svatba od designérů. Deset tvůrců ze SmetanaQ Showroomu představí šaty, šperky a další produkty na pop-upu Svatby na Smetaně

red Zdroj: www.smetanaq.cz 21.2.2023 Aktuality a pozvánky, Zajímavosti
Designéři ze SmetanaQ Showroomu ukáží, jak může vypadat snová svatba plná českého designu. Zaměřili se nejen na nevěsty a ženichy, ale připravili nadčasové kousky pro všechny svatebčany. Nové produkty představí v rámci pop-upu s názvem Svatby na Smetaně, který připravili společně se svatebním Magazínem MILE.

smetana Q wedding
Akce proběhne od úterý 21. 2. do neděle 26. 2. ve SmetanaQ Showroomu. Ke spolupráci pozvali také
BOTANIKA.STORE, který se postará o floristickou výzdobu, a nebude chybět ani svatební hostina od Adie dorty a SmetanaQ Café & Bistro. První večer pop-upu otevře v18 hod. koktejl opening s neformální komentovanou přehlídkou, designéři v rámci představí možnosti stylingu jednotlivých kousků.

Design
éři vycházejí vstříc moderním nevěstám a ženichům a vytváří svatební produkty, které mají do klasického klišé daleko. Návrhářky, jako jsou Vendula Šulanová, Daniela Pešková, Hana Frišonsová nebo značka Kafka, pracují zejména na zakázku. Na pop-upu představí originální svatební šaty převážně z přírodních materiálů, které si mohou návštěvníci vyzkoušet a domluvit jejich výrobu přímo na ru.

Adie dorty_2@archiv Adie dortyDesign
érky se postarají nejen o nevěsty a všechny svatební hosty, ale pomohou s fashion stylingem celé svatby. SmetanaQ Showroom myslí také na pány, na akci nebudou chybět ani na míru šité obleky od značky Alešbáry nebo TransformerJacket. O boty a doplňky se postarají Fernando Echeverria a Jana Rollo, jejichž kožené produkty ve svěžích i elegantních barvách jsou ideálními společníky při vykročení do nové životní etapy. Také nová kolekce značky KRAS dokazuje, že kožené kabelky ve světlých a pastelových odstínech budou právě tím pravým doplňkem. Svatby na Smetaně poskytnou skvělou příležitost pro výběr svatebních darů. Jedním z nich může být křišťálový design od Heleny Todd. Ke svatbám neodmyslitelně patří šperky. Netradičně zpracované zásnubní a snubní prsteny od designérek Dany Bezděkové, Hany Polívkové, Antonie Lecher či Adély Schicker si mohou návštěvníci prohlédnout a vyzkoušet. Každá designérka přistupuje k tvorbě jiným způsobem, ale hlavní spojnicí zůstává silná symbolika a kvalitní zpracování. Ve SmetanaQ Showroomu budou k dostání kromě prstenů také medailony, záušnice, šperky do vlasů nebo další kousky, kterými lze nahradit například tradiční svatební závoj.

Botanika Store_3@archiv Botanika StoreLáska
prochází i žaludkem Svatby na Smetaně nabídnou prezentaci luxusních svatební
ch dortů a dezertů, které připraví Adie dorty. BOTANIKA.STORES svou floristickou výzdobou přemění SmetanaQ Showroom k nepoznání. Součástí akce bude také svatební fotostěna Fotonaut, díky které si návštěvníci odnesou nezapomenutelné vzpomínky. Otevření svatební sezony společně se SmetanaQ Showroomem a svatebním magazínem MILE proběhne od 21. do 26. února. V úterý 21. února od 18:00 zahájí DJka Antoine Svatby na Smetaně koktejlopeningem s neformální komentovanou přehlídkou, designéři v rámci představí možnosti stylingu jednotlivých kousků.


Svatby
na Smetaně | 21. 26. ú
nora 2023

Otevírací doba:

út 21. 2. | 18:00
22:00 koktejl opening
stne 22. 2.26. 2. | 11:0019:00


Více
informací o pop-upu Svatby na Smetaně najdete zde:

Webové stránky SmetanaQ www.smetanaq.cz
Facebookov
é události https://fb.me/e/29wm2gSmF
Fotografie ke stažení najdete zde: bit.ly/presscentrumSvatbynaSmetane


Seznam design
é a popis jednotlivých kousků:
https://bit.ly/seznamdesigneruSvatbynaSmetane

Aktu
ální informace můžete sledovat na sociálních sítích:
Instagram SmetanaQ Showroom: https://www.instagram.com/smetanaq_showroom/
Facebook SmetanaQ Showroom:
https://www.facebook.com/smetanaq.showroom
Instagram SmetanaQ:
https://www.instagram.com/smetanaq_/

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.smetanaq.cz