ijournal.cz

„Štěstí přeje připraveným“ aneb vybavte se na zimu s novou kolekcí Relax

red Zdroj: Relax 3.11.2018 Móda, obuv, doplňky
Relax_Lily_cepice_rukavice
Letos jsme si užili krásný podzim s nadprůměrnými teplotami. Zima ale umí překvapit a i v tomto případě platí „Štěstí přeje připraveným“. Česká značka Relax připravená je! V těchto dnech uvádí na trh novou kolekci, ve které najdeme tradičně zimní čepice, lyžařské brýle a helmy, rukavice a nově i chrániče páteře.  

Relax_Amelia_cepice 

„Při vývoji letošní kolekce jsme se ještě více zaměřili na zvyšování bezpečí a komfortu. Nekompromisně testujeme nové technologie v extrémních podmínkách a ve spolupráci s předními výrobci je implementujeme do nových modelů,“ říká Simon Friedrich, produktový manažer značky Relax.   

Relax_ski_set


CHRÁNIČE PÁTEŘE  

ROP01BROP01B_backjsou novou kategorií v portfóliu značky Relax, která tímto rozšířila nabídku bezpečnostních produktů. Chránič SPEEDMASTER je integrovaný do komfortní praktické vesty a měkce kopíruje tvar těla.


Při nárazu však díky chranice_patere_RELAX_schema_fungovaniunikátnímu materiálu 3D SHOCK PROTECTION okamžitě ztuhne a absorbuje nárazovou energii srovnatelně se skořepinovým chráničem páteře. Masivní ventilační kanály AIR STREAM zajišťují dobré odvětrávání i při vysoké intenzitě pohybu.

   ROP02A ROP02A_backVELIKOSTI_TABULKA_AKTUALNI


LYŽAŘSKÉ HELMY

Díky zvýšeným nárokům zákazníků a velké poptávce po štítových helmách značka významně inovovala model STEALTH (RH24). Helma je vybavena těmi nejmodernějšími technologiemi.
RH24B_UP_airvent_1
Plynulá regulace odvětrávání všech otvorů zajistí dokonalou cirkulaci vzduchu. Nový upínací systém štítu, bezpečnostní magnetické zapínání helmy FIDLOCK a panoramatický štít MULTIVISION z nárazuvzdorného DURAMAXu opatřený ANTIFOG vrstvou zajistí vysokou úroveň komfortu i ve špatném počasí. Odlehčená konstrukce helmy IN-MOLD poskytuje nejvyšší stupeň ochrany. To vše při váze již od 450 g.

RH24BPREVAIL (RH01) je letošní horkou novinkou. Optimálně navržený tvar je hlavní předností této helmy. Anatomickým tvarováním kopíruje obrysy hlavy a zvýšená výztuha CROSS PROTECT efektivněji a účinněji chrání proti energii nárazu. Módní mentolovou barvu hravě sladíte s lyžařskými brýlemi Relax. V nabídce je i helma PREVAIL VISOR se štítem (RH28).

RH01B RH01B_side

Vývoj dětských helem nezůstává pozadu. Konstrukce IN-MOLD SHELL využívá tvrzené jádro odolné nárazům. Vnitřní pratelná podšívka SOFT SENSE chrání před prochladnutím. Intuitivním seřízením helmy se výrazně zvyšuje celková bezpečnost a dítě ji zvládne samo jednou rukou. Důležitá je nízká váha (od 350 g), která nezatěžuje krční páteř. Variantu se štítem TWISTER VISOR (RH27) ocení i děti s dioptrickými brýlemi.

Relax_ski_set_ 

LYŽAŘSKÉ BRÝLE

Novým trendem ve vývoji lyžařských brýlí je bezrámová konstrukce vyznačující se lehkostí a širokým zorným úhlem umožňujícím maximální periferní vidění. Použitím inovativního magnetického systému výměny zorníků je u vybraných modelů výměna otázkou několika sekund (STREAM HTG44 nebo X-FIGHTER HTG59).

bryle
SierraDále pokračuje trend zrcadlových čoček PLATINUM. Nový model SIERRA (HTG61), určený především pro ženy, nadchne pohodlím a sladěnými barvami. Velká část modelů lyžařských brýlí Relax je vhodná pro nošení přes dioptrické brýle (OTG). Samozřejmostí je 100% ochrana očí před UV zářením A, B a C.Nordic a Cross

Milovníci běžek se mohou těšit na nové barvy oblíbených modelů NORDIC a CROSS, které vás díky různým výměnným čočkám nezradí v jakémkoliv počasí.


RKH130ARKH153BČEPICE

Kolekce zimních čepic pro letošní sezónu je velmi pestrá, a to jak ve výběru materiálů, barev, vzorů, ale i stylů. Zákazník tak nemusí dělat žádné kompromisy mezi komfortem a praktickou stránkou. Kvalitní materiály z Itálie a Německa, jako je klasická přírodní vlna nebo Merino vlna, jsou zárukou výborných termo-izolačních vlastností. Velice příjemně se nosí čepice z jemného polyakrylu nebo polyamidu, na kterých vyniknou kvalitní doplňky, jako jsou křišťálové Swarovski kamínky, kožešinové bambule nebo lesklá lurexová vlákna. RKH107ARKH108A

 

Dětské a junior modely jsou často kopií oblíbených dospěláckých čepic a vychází tak vstříc zálibě dětí podobat se rodičům.


Relax_sety_zima2017-18

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Relax