ijournal.cz

Starbucks® startuje nejočekávanější sezónu v roce – Pumpkin Spice Latte je zpět!

red Zdroj: Starbucks® 26.8.2023 Gastronomie

Ikonické Pumpkin Spice Latte se opět vrací do kaváren Starbucks®. Jeden z nejoblíbenějších nápojů, který je fenoménem po celém světě, bude kralovat letošnímu podzimu, a to i v ledových variantách Iced Pumpkin Cream Latte a Pumpkin Spice Frappuccino® Blended Beverage. V nabídce nebudou chybět ani veganské verze.
Iced_Pumpkin_Spice_Latte_Glass_2023_WHITE
Ikonický nápoj, který je kombinací espressa, sirupu s příchutí dýňového koláče a napěněného mléka ozdobeného šlehačkou a kořeněným dýňovým posypem, přichází i letos do nabídky kaváren Starbucks®. Očekávané Pumpkin Spice Latte jistě okoření začátek vašeho podzimu! Vychutnat si jej budete moci nejen v tradiční horké verzi pro zahřátí, ale také v ledové variantě jako Iced Pumpkin Cream Latte v kombinaci s kávou Blonde® Espresso Roast či Pumpkin Spice Frappuccino®.
Pumpkin_Spice_Latte_Mug_2023_WHITEV nabídce nebude chybět ani lahodné Pumpkin Cream Cold Brew. Kombinace studené vody s mletou kávou, která se louhuje 20 hodin, aby vytvořila hladkou a bohatou chuť, s dotekem vanilky a smetanovou pěnou s příchutí koření na dýňový koláč vytváří vrstvy krémové textury a chuti.
Pumpkin_Spice_Frappuccino_Glass_2023_WHITEI letos si navíc své oblíbené Pumpkin Spice Lattea Pumpkin Spice Frappuccino® budete moci na přání a bez příplatku vychutnat ve zcela veganské podobě v kombinaci s několika druhy mléčných alternativ ze stálé nabídky ve Starbucks®, ale také s veganskou šlehačkou, která je součástí stálé veganské nabídky ve všech kavárnách Starbucks®.
Pumpkin_Cream_Cold_Brew_Glass_2023_WHITENezaměnitelné Pumpkin Spice Latte bude dostupné od úterý 5. září ve všech kavárnách Starbucks®. Chcete-li ho ochutnat dříve, máte jedinečnou šanci objednat si jej přes Wolt již od 1. září, členové věrnostního programu Starbucks Rewards dokonce už od 28. srpna.

Mugs_Marbled PumpkinMugs_Pumpkin OrgNechte si během tohoto podzimu své Pumpkin Spice Latte připravit do vlastního znovupoužitelného šálku, tumbleru nebo cold-cupu, a nejen že ochráníte přírodu, ale navíc získáte slevu 10 korun.

Vyberte si z nové podzimní limitované nabídky merche ve všech kavárnách Starbucks®, ve které naleznete jedinečné šálky, Reusable Cupy, Cold Cupy či tumblery inspirované podzimem i ikonickým Pumpkin Spice Latte, a vytvořte si tak své vlastní jedinečné momenty během sezóny Pumpkin Spice!
ColdCup_PumpkinLid_2 ColdCup_PumpkinLid
Využít můžete také jedinečnou slevu na merch z limitované jarní a letní kolekce, který v termínu od 15. do 17. září získáte v kavárnách Starbucks® až o 30 % levněji.

Zrodila se hvězda a slaví 20 let

A třešnička na závěr? Ikonické Pumpkin Spice Latte letos slaví 20 let od prvního uvedení v Americe. V průběhu let se stalo nezaměnitelným symbolem podzimu a důvodem, proč se na toto voňavé a romantické období těšit. 

Takže, milé dýňové latté, všechno nejlepší!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Starbucks®