ijournal.cz

Starbucks představil prémiové letní speciality z prvotřídní kávy a zmrzliny

red Zdroj: Starbucks 21.6.2023 Gastronomie
káva se zmrzlinou
Osvěžující letní nápoje spojující lahodnou kávu a vanilkovou zmrzlinu byly uvedeny během ochutnávkové akce v pražském Starbucks Reserve™ Store. Reserve™ Affogato Cold Brew přináší porci vanilkové zmrzliny ponořené v pomalu louhované kávě,  Reserve™Nitro Cold Brew přidává plnění dusíkem pro hladkou a sametovou texturu.

Sun-dried Papua New Guinea UlyaVe Starbucks Reserve™ Store jsou nyní k dostání také letní limitované edice Reserve™ zrnkových káv. Starbucks Reserve™ Sun-dried Papua New Guinea Ulya obsahuje na slunci sušenou kávu Priangan rostoucí v chráněných zalesněných oblastech Western Highlands na Papui-Nové Guinei. Zaujme originální chutí s tóny borůvek a fíků.

foto3Starbucks Reserve™ Rwanda Hingakawa s tóny mandarinky a mléčného karamelu ztělesňuje hrdinství a práci rwandských farmářek ze skupiny Hingakawa bojující za zlepšení životních podmínek v jejich zemi.

Ecuador Loja


Starbucks Reserve™ Ecuador Loja
je tvořena zrny pěstovanými v oblastech s vysokou nadmořskou výškou, bohatou sopečnou  půdou a tropickým podnebím s výraznými obdobími slunce a deště. Okouzlí tóny sušených meruněk a karamelu.

foto2

Letní speciality Reserve™ Affogato Cold Brew a Reserve™Nitro Cold Brew, stejně jako limitované edice zrnkových káv najdete v pražském Starbucks Reserve™ Store na Jungmannově náměstí.

Přijďte si vychutnat bezkonkurenční letní osvěžení!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Starbucks