ijournal.cz

Stanice svět Radima Flendera a Lucie Vondráčkové

red Zdroj: STANICE SVĚT, foto: nextfoto.cz 25.10.2019 Celebrity, Společenské akce a události

V pondělí 21.10. ve vinárně Vinne not v Praze proběhl křest nového videoklipu Radima Flendera a Lucie Vondráčkové STANICE SVĚT. Lenka Špillarová, která večerem provázela, představila herce, kteří v klipu hráli. Nejstarším účinkujícím byl Jiří Krampol, který, dle svých slov, ztvárnil roli ajzmboňáka – strojvůdce vlaku, v němž se odehrává velká část klipu. Ve vlaku si zahrála i sama Lenka Špillarová a Pavel Šalitroš. Radka Pavlovčinová v klipu ztvárnila velice svůdnou ženu a na své motorce se objevil Ondřej Bábor.

Videoklip Stanice Svìt se 21. 10. 2019 køtil v pražské kavárnì Wine Not.

Poté již Lucka s Radimem krátce promluvili o tom, jak vznikal klip a čím začala jejich spolupráce. Lucka uvedla, že ještě nikdy netočila takový filmový klip s tak velkým týmem, tak dlouho a s tolika herci.  

Kmotry, kteří pokřtili klip, byli: Andrea Verešová, která do poslední chvíle napínala organizátory, když zavolala, že se zdržela v zácpě, Mirek Vajdák a Michal Lorenc, majitelé casín. Následně všichni společně s novináři nakonec shlédli premiérový klip STANICE SVĚT.

Videoklip Stanice Svìt se 21. 10. 2019 køtil v pražské kavárnì Wine Not.

Překvapením večera, byl Martin Hrdinka z Českého rozhlasu, který Lucce předal cenu ZLATÁ DVANÁCTKA, která se uděluje za setrvání v hitparádě ČESKÁ DVANÁCTKA po dobu 12 týdnů.

Videoklip Stanice Svìt se 21. 10. 2019 køtil v pražské kavárnì Wine Not.

Následně se hosté odebrali k baru, kde pokračovala volná zábava. Mezi hosty jsme zahlédli například Alexandra Hemalu, Terezu Mátlovou, Pavla Trávníčka, Markétu Muzikářovou, Jana Kopečného, Pavla Ryšavého.Nový videoklip můžete shlédnout:

https://m.youtube.com/watch?v=8YTs5yGXwN8&feature=youtu.be<br />

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: STANICE SVĚT, foto: nextfoto.cz