ijournal.cz

Šperky značky „Lucie Marim“ – to je láska, síla a ženskost

red Zdroj: Lucie Marim 21.11.2018 Móda, obuv, doplňky

Značku Lucie Marim založila Lucie Vránová. Ta přenáší do svých šperků lásku a sílu pro všechny jejich nositelky. Jejím cílem bylo najít cestu, jak ženám pomoci znovu nalézt ženskost a lásku k bytí, zároveň jemnost a energii. Žena podle Lucie Marim je silná, ale citlivá. Sama zakladatelka k tomu říká: “Leží mi na srdci, aby se nejen české ženy zdobily kvalitou z českých rukou, zahalovala je aura ženskosti a dodávaly jim sílu a odvahu být sama sebou, být Ženou, být Láskou.

náhrdelník

Náhrdelník Panny Marie s křišťálkem, 1290 Kč

Značka je velmi ambiciózní v nadstandartním přístupu k zákaznicím, to znamená, že servis je na špičkové úrovni. Nikdy nejde do prodeje výrobek, který by neprošel přísným kritériem 100% kvality zpracování. Materiál je vybrán tak, aby vydržel nejvyšší zátěž každodenního nošení. Jsou to především rhodiované kovy, se silnou vrstvou zlacení 16kt a 18kt zlatem, které mají vlastnosti téměř jako zlato zdobené zirkony, do posledního detailu propracované českými řemeslníky. Co tvoří Lucie Marim je protkáno dobrou energií s přáním dodávat Vám sílu a ochraňovat. Šperky jsou navíc vyráběné ručně a jsou 100% made in Czech.

Náhrdelník strom života, 1790 Kč

Náhrdelník strom života, 1790 Kč

Náramek s křížkem, 590 Kč, se čtyřlístkem, 690 Kč, se zirkonovým křížkem, 790 Kč

Náramek s křížkem, 590 Kč, druhý se čtyřlístkem, 690 Kč, a také se zirkonovým křížkem, 790 Kč
Základním a také ikonickým produktem kolekce šperků je náhrdelník s medailonkem Panenky Marie a křížkem, ve zlaté i stříbrné barvě, dále v kolekci najdete náramky a náhrdelníky s křížky, šperky s perleťovými čtyřlístky, nebo strom života jako symbol ženství a rodiny, opět posázen zirkony pozlacen 16kt zlatem. Každý symbol či vzor použitý na špercích značky Lucie Marim je spojením energie, lásky a měl by posilovat naše vnitřní já. Nemluvíme tu ani o špercích, ale spíše o talismanech, které nás provázejí každodenním životem. V příštím roce bude představena první kolekce šatů z hedvábí, opět plně navazujících na naši filosofii.

Energické a láskyplné šperky Lucie Marim si oblíbila již spousta zákaznic, mezi nimi např. modelka Veronika Kašáková nebo blogerka Jana Jana z Love-fashion.cz.

náhrdelník s křížkemVeronika Kašáková
Náhrdelník s perleťovými čtyřlístky, 1390 Kč

Na fotografii vlevo Veronika Kašáková


Celou kolekci šperků můžete zakoupit na webu www.luciemarim.cz nebo přes instagram @luciemarim, na facebooku @luciemarimbrand

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lucie Marim