ijournal.cz

Spadané listí sfouknete raz dva

red Zdroj: www.karcher.cz 14.8.2020 Hi-tech a bydlení

Zahradni_vysavac_Karcher_BLV_36-240_BATTERY_6390Kc_b

Shrabat listí je nekonečná práce, kterou nám stromy dávkují pěkně den po dni. Sotva se jedné várky zbavíte, už se pomalu snáší další. A co teprve podzimní vítr, který si rád pohrává s listím a leckdy zafouká do právě nahrabané kupky?! Chtělo by to pomocníka, který by si s podzimní nadílkou dokázal rychle poradit. Chtělo by to fukar, ale ne jen tak ledajaký.

Vysavač listí Kärcher BLV 36-240 AKU

Některé nečistoty, zvláště ty mokré, se ze zahrady odstraňují velmi těžko. O to hůře z rohů a hůře přístupných míst. Zahradní aku vysavač listí Kärcher BLV 36-240 Battery fouká, vysává a drtí nejen listí, ale i zelený odpad. Vše, co nemá na vaší zahradě co dělat, se díky velké sací síle a proudem vzduchu 770 m³/h stane minulostí. Využijete jej celoročně – při zastřihávání okrasných keřů i živého plotu, ale také při sekání trávy. Dokonce i při pletí plevele. Ten vytrháte, necháte vedle záhonů a pak jen vyfoukáte nebo vysajete.

Potřebnou sílu zahradního vysavače lze plynule regulovat pomocí otáček – lze zvolit buď maximální dobu chodu na jedno nabití baterie, nebo velký výkon. Další volicí páčka umožňuje přepínání mezi nastavením foukání a vysávání, rovněž lze používat jejich kombinaci. Při vysávání je využit velký vak na listí, ve kterém se veškerý zelený odpad rovnou drtí nadrobno. Kolo ventilátoru je kovové, což zajistí jeho dlouho životnost a odolnost. Aby nebyla manipulace při delších pracovních intervalech únavná, je vysavač na listí vybaven komfortním přenášením pomocí ergonomické druhé rukojeti pro optimální rozložení hmotnosti. K pohodlné manipulaci přispívají i odnímatelná vodící kolečka.

*36V baterie není součástí vybavení.

Doporučená cena: 6390 Kč*

Zahradni_vysavac_Karcher_BLV_36-240_BATTERY_6390Kc_

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.karcher.cz