ijournal.cz

Soutěžní srpnový speciál: tři výherní kola se značkou CutissHelp

red Zdroj: CutisHelp 10.8.2015 Soutěže

Na základě pozitivních ohlasů, vás čtenářů našeho magazínu, konkrétně na léčebnou kosmetiku z konopí, připravili jsme pro vás soutěžní speciál s firmou CutisHelp. Po dobu celého srpna, vždy po 10 dnech (10.8., 20.8. a 30.8.) máte možnost vyhrát různé produkty této značky.

logo 

1. soutěžní kolo: JAK NA EKZÉM?

Stále větší množství dětí i dospělých se potýká s atopickým ekzémem a projevy různých kožních alergií. Nevzhledná, nepříjemná a hlavně silně svědící vyrážka dokáže narušit nejen osobní, ale i společenský život člověka. Ekzém je zkrátka vidět, ekzém omezuje a trápí!

Zejména pro atopické pacienty jsou kritickým obdobím jarní a podzimní měsíce. Během této doby dochází k častým změnám teplot, zvyšuje se množství alergenů v ovzduší. Je nutné nejen soustavně dodržovat obecné zásady týkající se zejména vhodné stravy, oblečení a pravidelného promazávání kůže, ale i správně, rychle a vhodně reagovat na přicházející zhoršení ekzému.

Pomoci mohou přípravky s obsahem PATENTOVĚ CHRÁNĚNÉHO EXTRAHOVANÉHO KONOPNÉHO OLEJE s vynikajícími protizánětlivými, antibakteriálními, regeneračními a výživovými vlastnostmi. Pomáhají zlepšovat celkový stav a vzhled kůže a posilují její odolnost vůči provokujícím vlivům. Mají HYPOALERGENNÍ SLOŽENÍ a NADSTANDARDNĚ DOBROU SNÁŠENLIVOST I U VELMI CITLIVÉ POKOŽKY.

OLYMPUS DIGITAL CAMERACutisHelp EKZÉM konopná mast noční - vysoce účinná pro zklidnění a regeneraci kůže; určená pro ošetření během noci a při zhoršených stavech i přes den

- výborně zvláčňuje, ulevuje od nepříjemného napětí pokožky a napomáhá k rychlému zhojení bolestivých prasklin

- dodává kožním buňkám (především v zárodečné vrstvě) ideální výživu pro zajištění jejich správného vývoje a funkcí

- podporuje lepší hydrataci pokožky a obnovu přirozené ochranné kožní bariéry

aktivní složka: extrahovaný konopný olej

BEZ PARFEMACE – HYPOALERGENNÍ SLOŽENÍ, URČENO I PRO DĚTI, TĚHOTNÉ A KOJÍCÍ ŽENY                                   

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
CutisHelp EKZÉM konopný krém denní
- vysoce účinný pro zklidnění a regeneraci kůže; velmi dobře se vstřebává a je určený především pro aplikaci během dne

- ulevuje od nepříjemného napětí pokožky; zvláčňuje a hydratuje

- dodává kožním buňkám (především v zárodečné vrstvě) ideální výživu pro zajištění jejich správného vývoje a funkcí

- podporuje obnovu přirozené ochranné kožní bariéry

aktivní složka: extrahovaný konopný olej

BEZ PARFEMACE – HYPOALERGENNÍ SLOŽENÍ, URČENO I PRO DĚTI, TĚHOTNÉ A KOJÍCÍ ŽENYSoutěžní otázka: Jaké produkty s označením „ekzém“ se ještě z této řady vyrábí?

a) šampon lupy – ekzém 

b) žádný další
c) mýdlo – ekzém

Pošlete správnou odpověď do 19.8. na adresu redakce@ijournal.cz s označením v předmětu Soutěž - EKZÉM a vyhrajte dva krémy CutisHelp Ekzém – denní a noční. Kromě odpovědi uveďte také adresu, na kterou budeme případnou výhru zasílat. Nápovědu hledejte na www.CutisHelp.com.

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CutisHelp