ijournal.cz

Soutěž o nové Dove sprchové gely s jílem

red Zdroj: Dove 8.2.2019 Soutěže

Dopřejte své pokožce detox!

image fotoMěstský smog, nedostatek spánku nebo jídlo z fast foodu, to vše může výrazně ovlivňovat nejen naše zdraví, ale i kvalitu naší pokožky. Dejte sbohem ucpaným pórům na celém těle s prvními sprchovými gely s obsahem jílu od značky Dove. Novinka jemně vyčistí vaši pokožku od nečistot způsobených městským prostředím a navrátí jí její přirozenou zářivost.

 

Účinná detoxikace

Jíl je ideální ingrediencí pro důkladné vyčištění a rozzáření pokožky. Nový mycí gel s obsahem jílu od Dove vaši pokožku do hloubky vyčistí, a dopřeje jí tak potřebný detox.

 Dove_Danube_Green_clay

Dove Purifying Detox

Jedná se o první sprchový gel, který kombinuje ¼ hydratačního krému a zelený jíl, který obsahuje vysoké množství minerálních látek. Na rozdíl od všem známých jílových masek na obličej má sprchový gel krémovou strukturu, která se snadno roztírá po celém těle. Oba sprchové gely také obsahují mikroskopické částečky, které odstraní každodenní nečistoty a toxiny z kůže a zanechají pokožku plnou života.

 Dove_Danube_Pink_clay

Dove Renewing Glow

I druhá varianta detoxikačního sprchového gelu s růžovým jílem obsahuje ¼ hydratačního krému. Díku tomu kůže není vysušená, naopak získá zpět její obvyklou jemnost. Nový Dove Renewing Glow vrací unavené pokožce zářivost a svěžest.

 

Vůně poskytující téměř aromaterapeutický zážitek

Oba typy krémového gelu s obsahem jílu nabízí intenzivní, ale jemnou vůni, která vás zbaví každodenního stresu a dopřeje vám čas jen pro relaxaci. Varianta se zeleným jílem přináší lehce svěží a čistou vůni s podtónem okurky. Druhý gel vás po kontaktu s vodou přenese do světa luxusní parfumérie a zahalí celé vaše tělo vůní sladkého parfému.

Doporučená maloobchodní cena sprchového gelu 250 ml je 89,90 Kč.

Soutěžte o oba nové typy sprchových gelů Dove. Vaše pokožka bude po jejich používání vypadat zdravě a zářivě po celý rok!

 

DoveSoutěžní otázka: Jakou strukturu mají sprchové gely Dove?

a) krémovou
b) peelingovou
c) pěnovou

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 18. února 2019 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte Soutěž – Dove. Výherce budeme kontaktovat emailem.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dove