ijournal.cz

Slavnostní otevření designového hotelu The Cloud One Prague v srdci Prahy

red Zdroj: Motel One Group 3.7.2024 Společenské akce a události

Nový čtyřhvězdičkový hotel The Cloud One Prague v Hybernské ulici ve čtvrtek slavnostně otevřel a zahájil plný provoz. Celkem 382 pokojů a panoramatická terasa uvítá hosty, kteří si chtějí užít atmosféru Prahy naplno.

 The_Cloud_One_Praha_Exterior


Ve čtvrtek 13. června slavnostně otevřel hotel The Cloud One Prague. Své služby nabízí zejména hostům, kteří ocení moderní architekturu a design, kvalitní lokální potraviny i uvolněnou atmosféru a skvělou polohu v centru Prahy.

Jde o náš čtvrtý hotel značky The Cloud One Hotels a jsme rádi, že ho můžeme otevřít právě v Praze. Líbí se nám, jak Praha spojuje svých historických sto věží s moderní architekturou, což je právě i případ Masaryčky, kde náš hotel stojí,“ říká Ursula Schelle-Müller, generální ředitelka společnosti One Hotels and Resorts GmbH, která hotel provozuje.

Na výzdobě hotelu se podílely české umělkyně Barbora Idesová a Renata Kudlacek, český design zastupují svítidla značky BROKIS.

bar

„I my jsme ve spolupráci s designéry a umělci přenesli atmosféru metropole na Vltavě do interiéru hotelu. Chceme se zaměřit na korporátní klientelu, ale také mladé profesionály a cestovatele. Pro hosty je ohromnou výhodou poloha hotelu kousek od obou vlakových nádraží a do budoucna i s přímým spojením na letiště,“ doplňuje manažer hotelu Robert Šafařík.

Snídani z lokálních surovin převážně v bio kvalitě nebo večerní sklenku moravského vína si hosté mohou užít na terase s nedostižným výhledem na Prahu. Ve čtvrtky navíc s pravidelnými DJ programy „Sounds In The Cloud“.

Ve všech našich hotelech sázíme na komfort, kvalitní design za dostupnou cenu, příjemnou atmosféru i lokální kvalitní produkty. Ale také na udržitelnost, což platí i pro Prahu. Celý hotel je napájen 100% ekologickou elektřinou, vybíráme si kosmetiku šetrnou k životnímu prostředí nebo bio potraviny. A brzy se naši hosté dočkají i medu od včelstva, které plánujeme umístit na střechu hotelu,“ dodává Ursula Schelle-Müller.

 

O Motel One Group

Dobrá cena. Skvělý design. I Společnost založená v roce 2000 v Mnichově získala za svůj koncept řadu ocenění a je považována za zakladatele kategorie levných designových hotelů.

Skupina Motel One Group v současnosti provozuje 94 hotelů s 26 470 pokoji ve 13 zemích (k prosinci 2023). Hosté i odborníci z oboru oceňují jedinečnou kombinaci vysoce kvalitních interiérů, exkluzivního designu, vynikajících služeb a výjimečné polohy v centru měst za atraktivní ceny, kterou Motel One nabízí. S otevřením prvního hotelu The Cloud One v New Yorku v roce 2022 skupina také uvedla na trh svou novou lifestylovou značku.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Motel One Group