ijournal.cz

Silný proti mastnotě a nejlepší na připáleniny* a zaschlé zbytky

red Zdroj: Henkel ČR 24.8.2016 Hi-tech a bydlení

Nyní je čas rozloučit se s namáhavým a časově náročným mytím nádobí! Společnost HenkelPur představuje novou řadu Pur Power Double Decruster – inovativní produkt na ruční mytí, který vaše nádobí zbaví mastnoty, zbytků škrobu nebo připálenin.


Nový Pur Power Double Decruster přináší nejen silnější složení proti mastnotě, ale také dva aktivní enzymy odstraňující připáleniny a škrobové skvrny. Díky aminoxidům má Pur Double Decruster silnější odmašťovací schopnosti. Dokonale si poradí se zbytky škrobu, jako je rýže, těstoviny nebo zbytky brambor. Nové složení zajišťuje doposud nejlepší výsledky při odstraňování připálenin jako jsou ty od vajec, mléka nebo masa, které spotřebitelé považují za nejobtížnější.

image (2)

Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí a zanechá po sobě jen čisté a lesklé nádobí. Nechte nový Pur Power Double Decruster, aby se postaral o vaše špinavé nádobí a získejte tak více času pro sebe. Pur Power Double Decruster najdete ve čtyřech voňavých variantách: Lemon, Lavender, Apple a Grapefruit&Cherry. K dispozici je za doporučené maloobchodní ceny: 49,90 Kč (900ml).


Pur Power Double Decruster 900ml Apple Pur Power Double Decruster 900ml Grapefruit and Cherry Pur Power Double Decruster 900ml Lavender

*Výsledky externích testů, 10 min. namáčení, skvrny od kuřecího tuku / slunečnicového oleje, vajec/mléka/sýru, crème brulee, sýrové omáčky; duben 2016. V porovnání s produkty neobsahujícími enzymy.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel ČR