ijournal.cz

Sharlota představila na eventu na pražské Národní třídě svoji limitovanou edici módních doplňků Wild One

red Zdroj: Vuch 1.7.2023 Párty a večírky
Vuch x Sharlota kolekce
Královna českého rapu Sharlota, která je známá svým extravagantním stylem, představila na pražské Národní třídě limitovanou edici kabelek, peněženek a batůžků Vuch x Sharlota Wild One. Poznávacím znamením je rebelie v protikladu s něžnou ženskostí. Vystihují to i zvolené barvy, černá a růžová.
Limitka_Vuch _Sharlota
Na příjemném letním večírku se objevily další známé osobnosti, které Sharlota pozvala a má ráda. Kolekci pokřtily například moderátorka Bára Krčmová, zpěvačka Nikola Ďuricová, Adéla Zenklová z hudebního labelu Blakkwood Records nebo influencerky Martina Helis, Nikola Sedláčková a Michaela Říbalová. Podpořit ji přišel i manžel, hudebník Lukáš Jirkovský alias Lucas Blakk. „Limitovaná edice kabelek, peněženek a batůžků, kterou jsem připravila s módní značkou Vuch, propojuje protiklady rebelky i princezny a vystihne přesně tu osobnost, kterou zrovna chceš zvýraznit,“ popisuje kolekci Sharlota.

Vuch x Sharlota party
„Víme, že část naší osobnosti se může rychle proměnit, a proto i rebelii, která vystihuje tuto kolekci, můžete jednoduše odepnout. Buď Rider, buď Lady, buď Adventure seeker. Zkrátka propojit můžete všechny své já a nechat je vyniknout skrz jedinečný kousek z této limitované kolekce,“ doplňuje spolumajitel a šéfdesignér módní značky Vuch Martin Kůs.

Nové kabelky, peněženky a batůžky v limitované edici nesou název Rider, Lady a Adventure seeker a všechny jsou v provedení růžové nebo černé s výraznými stříbrnými detaily. Vybírat tak můžete podle nálady a být buď princezna nebo rebelka. Kolekce tak vystihuje i samotnou Sharlotu. Sama má ráda výstřednost, kterou je proslulá, v této limitce nechala vyniknout jak něžnou ženskost, tak svou rebelskou povahu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vuch