ijournal.cz

Série nočních dobrodružství na Stezce korunami stromů Krkonoše

red Zdroj: Stezka korunami stromů Krkonoše 5.2.2019 Cestování

Kromě trampů není mnoho lidí, kteří by mohli říci, že zažili zimní noční les. Přitom je právě noční les místo plné tajemna a specifického života, který stojí za to prozkoumat. Nejlépe po boku zkušeného průvodce, který vám během noční prohlídky Stezky korunami stromů v Krkonoších vše vysvětlí. Série šesti nočních prohlídek startuje ve středu 6. února s opakováním každý další týden. Prohlídka je vedená hravou formou a vhodná pro děti.

Stezka korunami stromů

„Noční prohlídky měly u návštěvníků v minulém roce velký úspěch, rozhodli jsme se je proto letos v období jarních prázdnin zopakovat. Lidé oceňují unikátnost zážitku a také odborný výklad průvodce. Dozví se mnoho zajímavostí o nočním lese i zvířatech. Prohlídky jsou navíc vedené hravou formou, takže se hodí i pro děti,“ říká Marie Jarkovská, ředitelka Stezky korunami stromů Krkonoše. První letošní noční prohlídka proběhne ve středu 6. února od 17.30. Následovat bude dalších pět termínů vždy následující týden. Kompletní seznam termínů nočních prohlídek mohou zájemci najít na webových stránkách Stezky korunami stromů.

Lidé oceňují unikátnost zážitku a také odborný výklad průvodce. Dozví se mnoho zajímavostí o nočním lese i zvířatech. Prohlídky jsou navíc vedené hravou formou, takže se hodí i pro děti.“

„Doporučujeme návštěvníkům s objednáním vstupenek na našem e-shopu nemeškat. Kapacita těchto prohlídek je totiž omezená,“ říká Zdeněk Pop, marketingový ředitel Stezky korunami stromů Krkonoše.

 prohlídky

 Noční prohlídky nabízí unikátní zkušenost z nočního lesa

 Návštěvníci poznávají zvířata podle očí, srsti a zvuků

 Prohlídky jsou vedené hravou formou a jsou uzpůsobené i dětem

 Vstupenky na noční prohlídky je nutné objednat na e-shopu.

 Více informací naleznete na facebookovém profilu nebo webových stránkách.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Stezka korunami stromů Krkonoše