ijournal.cz

Šance na změnu života – startuje casting pro pořad Extrémní proměny

Jeden rok pod dohledem trenéra, nutričního terapeuta a dalších odborníků na zdravý životní styl – to je pořad Extrémní proměny, který slavil úspěchy v řadě zemí světa! Televize Nova hledá dvanáct účastníků, kteří trpí skutečně extrémní obezitou, aby se zapojili do tohoto nového projektu a pod dohledem kamer a expertů výrazně zhubli a změnili svůj život k lepšímu!

image foto

Extrémní proměny podávají lidem, kteří mají BMI* vyšší než čtyřicet, pomocnou ruku. Během úvodního několikatýdenního soustředění je pro všechny účastníky vypracován individuální plán. Po návratu do jejich domovů dochází k pravidelným kontrolám ze strany trenéra i nutričních terapeutů, každé tři měsíce čeká na účastníky vážení, aby bylo možné sledovat postup a dodržování předepsaného plánu. Ke konci natáčení nebude chybět konzultace s plastickým chirurgem ohledně případného odstranění povislé kůže.

„Nabízíme lidem, kteří trpí extrémní obezitou, silný impuls a komplexní pomoc, jak získat druhou šanci na život,“ říká Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova, „pořad budeme natáčet přibližně jeden rok, během něhož se účastníci většinou dostanou na polovinu své startovací váhy. Čeká je ovšem výrazná změna po všech stránkách, nejen život v novém těle! Z jiných zemí víme, že se můžeme těšit na silné příběhy!“

Na závěr čeká na účastníky také společná akce, při níž se všichni setkají a předvedou se nejen svým rodinám, kamarádům a známým. „Půjde o chvíle plné emocí, jsme rádi, že můžeme měnit životy lidí k lepšímu!“ dodává Silvia Majeská, „Nova tímto formátem pokračuje v tradici super úspěšných show. Tato je jedinečná v tom, že se natáčí po dobu jednoho roku, což klade vysoké nároky na výrobu, ale my máme zkušený tým, který to jistě skvěle zvládne.“

 extremni promeny


Přihlašovací formulář je k dispozici už nyní na stránkách https://nova.cz/casting

 

* BMI (tzv. Body Mass Index) se počítá následovně: hmotnost v kilogramech děleno výškou v metrech na druhou. Většina kalkulaček bere v potaz i pohlaví a věk. BMI vyšší než 40 značí podle tabulek třetí, nejtěžší stupeň obezity.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Zdroj: foto: Profimedia