ijournal.cz

S námi omládnete! Brazilská depilace jako dárek k Valentýnu

red Zdroj: Salon Korunka 20.1.2022 Krása a zdraví

Muži často přemýšlejí, jak překvapit své partnerky na den zamilovaných. Velká kytice, romantická večeře, kvalitní víno, to je samozřejmost. Možná by to ale chtělo ještě takovou malou tečku nakonec. Třeba odstranění chloupků v intimních partiích!

Close up of muscular male torso, chest and armpit hair removal. Male Waxing

Porost není v módě
Není tajemstvím, že moderní muži už se dávno nechlubí hustým porostem na těle a že si naopak nadbytečné chloupky odstraňují. Někteří na to jdou svépomocí a kombinují holení s depilačními krémy. Po holení ale chloupky rychle dorůstají a chemické látky v krémech zase často dráždí pokožku.
A na intimní části těla není vhodný ani jeden z těchto způsobů. Pokud tedy muži chtějí vypadat dokonale a zbavit se na delší dobu všech chloupků v intimních oblastech včetně hýždí a mezi hýžděmi, měli by navštívit vhodný kosmetický salón.


Young female athlete trained buttocks, perfect shape.Cukrová pasta je téměř bezbolestná
K odstranění chloupků je ideální cukrová pasta z glukózy (monosacharidů) a vody, která se připravuje na bázi starověkých receptů z přírodních materiálů a neobsahuje žádné chemické prvky. Nevyvolává tedy žádné alergické reakce. Pastu není třeba výrazně zahřívat, k depilaci stačí teplota lidského těla. Nezpůsobuje tak překrvení a nevadí ani při problémech s křečovými žilami. Cukrová pasta se vmasíruje do pokožky proti směru růstu chloupků, a tak se penetruje do pokožky a uvolňuje chloupky. Po směru jejich růstu je pak bez problémů odstraní. Na jedno místo se může nanést několikrát bez rizika podráždění. Depilace poprvé trvá 20 až 40 minut podle hustoty a síly chloupků, další návštěvy pak bývají kratší.
Nespornou výhodou je dlouhodobý efekt (pokožka zůstane hladká nejméně 3 až 4 týdny) a ochlupení postupně slábne. Tento způsob minimalizuje zarůstání chloupků. Brazilská depilace také zlepšuje pocit hygieny.


Zajděte k profesionálům

Stydíte se? To je zbytečné! Najděte si takový salon, kde mají zkušenosti a „brazilku“ mají v nabídce dlouhou dobu. Pražský Salon Korunka se brazilskou depilací zabývá mnoho let a provádějí ji kvalifikované a vyškolené profesionální kosmetičky. Proto pracují šetrně, aby tato procedura nebolela a nebyla nepříjemná. Pokud však přesto máte obavy z bolesti, domluvte se předem načástečném znecitlivění, to pak stačí přijít o 20 minut dříve. Neváhejte a objednejte se ještě dnes. Brazilská depilace oživí váš intimní život a přinese nové zážitky a manželku či přítelkyni určitě potěší.

Cosmetologist applying wax paste on male armpit

24 let Salonu Korunka
Salon Korunka byl otevřen v roce 1997. Za více jak 24 let existence se vyprofiloval jako špičkové kosmetické pracoviště s vysoce kvalifikovaným personálem a s osobním přístupem ke každému klientovi. Majitelka salonu Jana Petráková pravidelně navštěvuje tuzemské a mezinárodní kosmetické výstavy a veletrhy. Korunka tak vždy přichází mezi prvními snovými metodami a trendy v péči o pleť i o celé tělo.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Salon Korunka