ijournal.cz

Roztočte to s KFC – Party „Pořádná porce zábavy“ plná hudby a extrémních sportů

red Zdroj: KFC 19.9.2016 Aktuality a pozvánky

Přijďte se spolu s KFC rozloučit s létem. 22. září začíná astronomický podzim a Císařská louka bude tím pravým místem, kde jej přivítat. Oblíbená restaurace se spojila s Óčkem a připravila odpoledne plné hudby a extrémních sportů.

KFC_OCKO_radna_porce_zabavy_

22. září ve 14 hodin odstartuje akci moderátor Matyes. Podpoří ho speciální hosté, YouTuber Jonny Walda, DJ Roxtar a bubeníci z Tommy Gun. O hudbu se postará Pavel Callta, Debbie, Sebastian a kapely Mirai a Nebe.

Kromě hudby je pro návštěvníky připraven i doprovodný program. Parkourové skoky předvedou jedni z nejlepších slovenských skokanů. Zájemci o tento sport se budou moci zúčastnit workshopu a získat základní tipy a triky, jak poprvé skočit. Další neuvěřitelné kousky předvedou sportovci na U-rampě. Milovníci rychlosti určitě ocení simulátor F1. Sprejerská exhibice zase ukáže, že i graffiti může být uměním. Příjemné odpoledne s přáteli si pak návštěvníci mohou zvěčnit ve fotokoutku.

KFC_OCKO_mapka

„Celý tým se těší, že se potká s fanoušky a přáteli a společně si užijeme příjemné odpoledne,” říká Jarmila Jeřábková, marketingová manažerka KFC, a dodává: „Ať už to bude koncert, sportovní exhibice, nebo moderní umění, každý si určitě najde to své. KFC se postará o i čerstvou svačinku.“

Vstup je zdarma, zábava pojede až do 21 hod.

Jak se nejlépe dostat na Císařskou louku?

Z náplavky pod Palackým náměstím bude jezdit Óčko loď s DJem a ze Smíchovského nádraží minibusy, oboje zdarma. Nejbližší zastávka MDH je Lihovar.


 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: KFC