ijournal.cz

Rozhoupejte se na mořských vlnách s námořnickými novinkami značky Deichmann

red Zdroj: Deichmann 2.4.2016 Móda, obuv, doplňky

Již nedočkavě vyhlížíme horké letní dny. S nimi totiž přichází čas pohody, slunění a dovolených. Pomalu tedy můžeme svůj šatník a botník vybavovat žhavými letními trendy. Opět módní bude námořnický styl. Kombinace tmavě modré a bílé barvy a pruhovaný vzor je nesmrtelný.

Deichmann_599_Kc_19_90_EURDeichmann_599_Kc_19.90_EUR

Námořnický styl přináší pohodu a svěžest. Tato letní lehkost je podtržena nejen barvami a pruhovaným vzorem, ale také použitím materiálů. U kabelek a obuvi převládá plátno, doplněné o provazové a slaměné detaily. Kromě klasické modro-bílé kombinace se objeví také černá a béžová barva.

Námořnický styl nechybí v kolekcích oděvů i obuvi. Pokud si vyberete pruhovaný kardigan nebo triko, zvolte barevně ladící obuv a kabelku, ale vyhněte se proužkům. Naopak, pokud obléknete například bílé triko, džíny a modrý svetřík, skvěle tento outfit doplníte námořnicky pruhovanou kabelkou či slippery.
Deichmann_4_110_226_599_Kc_19_90_EUR
Deichmann_399_Kc_14_90_EUR

Námořnické pruhy v modro-bílém provedení vypadají skvěle s oblečením v bílé, modré a červené barvě. Tento styl je natolik nadčasový a univerzální, že sluší opravdu každé ženě bez ohledu na barevný typ, tělesné proporce či věk. A rozhodně ho nemusíte nosit jen na lodi.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Deichmann