ijournal.cz

Rozbal to po svém – Žvýkej po svém!

red Zdroj: Ferrero 20.4.2018 Zajímavosti

Vychutnej si unikátní novinku Tic Tac Gum® po svém. Značka Tic Tac opět překvapuje. Své příznivce neustále ráda odměňuje rozšiřující se nabídkou příchutí. Tentokrát však nepřichází s nově ochuceným dražé, ale rovnou s novým výrobkem – žvýkačkou Tic Tac Gum. Hravost, ikonický oválný tvar a svěží příchutě jsou charakteristickým prvkem všech dražé Tic Tac. A není tomu jinak ani v případě Tic Tac Gum. Vybrat si můžete mezi třemi lahodnými variantami – Freshmint, Spearmint a Watermelon mint – které se stanou nenahraditelným parťákem pro osvěžení. Křehká struktura na povrchu a měkká konzistence uvnitř vám umožní pocítit ještě intenzivnější chuť.

  TTG_Freshmint_Front_1_white TTG_Spearmint_Front_1_white TTG_Watermelon_Front_1_white
Nový Tic Tac Gum překvapí nejednoho milovníka tradičních dražé Tic Tac. Zachovává si stejný charakter, hravost i ikonické pohodlné balení, přináší však ještě intenzivnější a déle trvající chuťový zážitek. Výroba žvýkaček Tic Tac Gum probíhá tak, že se do gumového prášku postupně přidávají příchutě freshmint, spearmint a water-melon mint. Celkový produkt se poté finalizuje při nízkých teplotách. To má za následek, že jsou jednotlivé chutě mnohem intenzivnější než u jiných žvýkaček, které se vyrábějí při vysokých teplotách. Dáte si jedno dražé pro delikátní osvěžení, nebo raději tři pro pořádné žvýkání? Je jen na vás, kolik si jich vezmete.

Moravcová, Bezděková

Novinky příchutě již otestovala Andrea Bezděková spolu s Nikol Moravcovou.

 „Inovace jsou pro společnost Ferrero klíčovým prvkem. Při vytváření nového výrobku se naše týmy výzkumu a kvality zaměřili hlavně na to, co jim u jiných žvýkaček chybí. To je zejména fakt, že po velmi krátké době ztratí svou příchuť. S Tic Tac Gum se vám to nemůže stát, a to díky unikátní technologii výroby. Chuť je výrazná, vydrží dlouho a přinese vám pořádnou dávku osvěžení,“ komentuje Jana Špačková, marketingová ředitelka společnosti Ferrero.

Výhodou Tic Tac Gum je také jeho složení. Nenajdete v něm ani cukr, ani aspartam, ale jen xylitol, nefermentovaný cukrový alkohol používaný jako sladidlo, který se v nízkých koncentracích přirozeně vyskytuje ve vláknech mnohých druhů ovoce a zeleniny. Při každém žvýkání si tak užijete intenzivní osvěžující mátové a ovocné příchutě, a to bez cukru.

ochutnávka

Žvýkačka Tic Tac Gum získala ocenění National Confectioners Association za nejinovativnější produkt ve své kategorii jako novinka na trhu. Tato asociace též podporuje nejvýznamnější cukrářskou událost Sweets & Snacks Expo, které se zúčastňují tisíce odborníků ze všech koutů světa. Nebojte se a rozbalte to pravé osvěžení s Tic Tac Gum.

Od dubna ho exkluzivně najdete v prodejnách Albert. V ostatních obchodech bude Tic Tac Gum dostupný od června 2018.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero