ijournal.cz

ROWENTA – jednička ve vysávání

red Zdroj: Rowenta 5.10.2018 Hi-tech a bydlení

Vracíte se domů po dlouhém upracovaném dni a bojíte se, že vás čeká další směna? Už ale nemusíte – značka Rowenta přišla s dokonalým pomocníkem pro každodenní úklid. Robotický vysavač Smart Force Cyclonic může být napojen na wi-fi a díky precizní technologii jednoduše zatočí s prachem ve vaší domácnosti!

Smart Force Cyclonic Connect se vbrzku stane i vaším oblíbeným domácím mazlíčkem. Snoubí v sobě technologii Rowenta Cyclonic a výborného robota s umělou inteligencí vyvinutého v Rakousku. Chytrý stroj s atraktivním futuristickým designem má nejlepší sací výkon ve své kategorii. Čas, který vám Smart Force Cyclonic Connect ušetří, tak můžete využít úplně jinak – třeba relaxací s dobrou knížkou.

ROWENTA_Smart Force Cyclonic Connect-1

Co mají společné domácnosti rodin s dětmi, alergiků či majitelů domácích zvířat?

V těchto domácnostech se uklízí, a tedy i vysává, každý den, nebo téměř každý den. Drobný prach, ale třeba i věčné drobečky ze snídaně nebo chlupy z kočky nám dávají opravdu zabrat. Ovšem s novým parťákem Smart Force Cyclonic Connect vše vyřešíte hravě, a hlavně bez investice vlastního vzácného času. Inovace robotického vysavače nové generace značky Rowenta trvala 5 let a opravdu se vyplatila – vysavač je špičkou ve své třídě, a to jak na tvrdých podlahách, tak i na kobercích. Umí se skvěle zorientovat v prostoru, lehce „překračuje“ prahy, dostane se pod postel, zkrátka neunikne mu jediný nedostupný kout. Pro jeho mimořádnou výkonnost Rowenta využila svou prověřenou technologii Cyclonic Technology ™. Spolehlivý motor a tvar přístroje připomínající písmeno D jsou zárukou výborného výsledku – robotický vysavač se dokáže dostat těsně podél zdí až do rohů místnosti. Navíc inteligentní stroj díky integrované kameře a laseru detekuje nábytek, lidi a další překážky. Je schopen vyčistit kompletně vaše obydlí tím nejefektivnějším způsobem. Dokonce je tak chytrý, že když se mu náhodou vybije baterie v půlce práce, po nabytí začne přesně tam, kde přestal. Citlivé sensory robotovi zabrání v pádu třeba ze schodů.

Rowenta_Bopha SOK

Robota můžete mít v malíčku!

Smart Force Cyclonic Connect můžete řídit jedním prstem ve vaší smartphone aplikaci. Můžete ho zastavit, nastartovat nebo dobít. A pokud jeho program máte nastavený na dobu své nepřítomnosti, aplikace vám o jeho „výkonu“ podá průběžně zprávu. Vysavač má 3 sací rychlosti, aby se mohl přizpůsobit typu podlahy. Lithiová baterie při každodenním úklidu vydrží v Eco režimu až 60 minut, dobíjí se 3 hodiny.

Rowenta vyvinula 4 různé modely: 2 klasické, 1 pro rodiny s přídavným centrálním kartáčem a 1 vybavený speciálním animal care kartáčem pro majitele domácích mazlíčků.

Přesvědčte se sami!

 

Rowenta Smart Force Cyclonic Connect (RR8021WH)

Nejlepší účinnost vysávání koberců na světě od značky Rowenta. Funkce Extreme Cyclonic Technology je pokročilá cyklonová technologie bezsáčkových vysavačů pro dokonalou separaci prachu ze vzduchu. Smart Force Cyclonic Connect disponuje bezkartáčovým motorem 30 000 ot./min s dlouhou životností. Lithiová baterie umožňuje provoz až 60 minut. Velkou výhodou je krátká doba dobíjení – pouze 3 hodiny.
Rowenta Smart Force Cyclonic Connect (RR8021WH)
Součástí systému je vysoce sofistikovaný navigační systém s kombinací kamery a laseru, který měří v reálném čase svou vzdálenost od předmětů v místnosti. Smart Force Cyclonic Connect je mimořádně účinný na kobercích. Smartphone aplikace (WiFi) umožňuje dálkové ovládání robota s možností využití Offline režimu a týdenní programování úklidu. U modeluSmart Force Cyclonic RR8043WH Animal Care je součástí balení přídavný kartáč se střídavým umístěním tuhých a měkkých štětin pro dokonalý úklid po zvířecích miláčcích.


Rowenta Silence Force Cyclonic 4A+ Animal Care (RO7691EA)

Značka Rowenta přichází s nejtišším bezsáčkovým vysavačem, který mRowenta Silence Force Cyclonic 4A+ Animal Care (RO7691EA)á neuvěřitelně nízkou hlučnost, pouhých 67 dB (A). Emise prachu A díky 2stupňové filtraci je 99,98 % prachu odfiltrováno.  Vysavač disponuje XL objemem nádoby pro velké byty a domy. Navíc se dobře ovládá – snadnou údržbu umožňuje intuitivní přístup k pěnovému filtru, který je kompletně omyvatelný a který zajišťuje dlouhotrvající stabilní sací výkon. Nádoba na prach se snadno a bezpečně vysypává a díky lock systému se nemůže náhodně otevřít. Vysavač je vybaven velkým komfortním madlem a velkými kolečky – díky tomu se snadno přenáší a lépe se s ním manévruje. Široká škála příslušenství včetně univerzální sací hubice Power air pro nejlepší účinnost bez výměny na všech typech povrchů zaručuje skvělé výsledky vysávání.

Rowenta Clean&Steam All Floors (RY7597WH)Rowenta Clean&Steam All Floors (RY7597WH)

Neztrácejte čas! Díky dokonalému pomocníkovi Rowenta Clean&Steam All Floors budete mít dokonale uklizeno na všech typech tvrdých podlah. Patentovaná vysoce účinná trubice Dual Clean and Steam podlahy vysaje a zároveň hygienicky vyčistí, to vše najednou. Součástí je nástavec Ultra Glider, který snadno a jednoduše umožňuje vysávání, a to včetně parního vysávání koberců. Unikátní technologie Advanced Cyclonic Technology umožňuje perfektní vysávání bez sáčku s objemem 0,4 L. Vytírání pomocí páry, která zabije až 99 % bakterií, navíc zvládnete bez použití jakékoliv chemie. Volit můžete ze tří rychlostí a doba provozu na jednu nádrž je až 40 minut. To vše intuitivně jednoduše a rychle.

Rowenta Dual Force 2v1 (RH6751WO)Rowenta Dual Force 2v1 (RH6751WO)

Tyčový vysavač Rowenta 2v1 je ideální pro každodenní úklid díky velmi komfortnímu použití. Velmi oceníte zejména podlahovou hubici s motorizovaným turbokartáčem a LED osvětlením pro úklid prostor s malou viditelností. Díky sklopnému madlu vysavač snadno uskladníte. Jakmile přístroj zastavíte, vypne se v parkovací poloze turbokartáč i LED osvětlení hubice. Lithiumiontová baterie umožňuje provoz vysavače až 45 minut bez nabití. Unikátní cyklonová technologie pro vyšší separaci prachu ze vzduchu zvyšuje výkon vysavače k vaší spokojenosti. Díky nízké hmotnosti, pouhých 2,5 kg, a také díky pohodlnému madlu se s přístrojem jednoduše manipuluje. Součástí je praktický vyjímatelný zásobník prachu o objemu 0,6 l.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rowenta