ijournal.cz

Romantika i rocková jízda. Do Česka míří show My Leonard Cohen a Led Zeppelin Symphonic

red Zdroj: www.jvsgroup.cz 10.5.2023 Hudba

V květnu rozezní české koncertní sály rozvážné Hallelujah či balada Stairway to Heaven. Zpěvák a klavírista Stewart D’Arrietta, který se svou kapelou vzdává poctu bluesové ikoně Leonardu Cohenovi, vystoupí u nás vůbec poprvé. A to hned třikrát: show My Leonard Cohen se odehraje 12. května 2023 v pražském Kongresovém centru, 13. května 2023 v brněnském Sono Centru a 14. května 2023 v ostravském Gongu. Na odkaz rockové legendy navazuje show Led Zeppelin Symphonic, spojení rockové kapely, symfonického orchestru a vynikajících zpěváků. Více než padesátičlenný ansámbl vyráží na světové turné, ve kterém neminou ani Česko. Vystoupí 14. května 2023 v Praze v Kongresovém centru a 16. května 2023 v Brně na Výstavišti.

 My_Leonard_Cohen


My Leonard Cohen

Hudebník Leonard Cohen se proslavil hned svým prvním albem Songs of Leonard Cohen. To se stalo osudným i australskému zpěvákovi a klavíristovi Stewartu D’Arriettovi. Na pozadí jeho prvních románků zněly právě písně z Cohenova prvního alba. Dnes Stewart D’Arrietta vzdává svými vystoupeními poctu kanadské bluesové ikoně, se svou show My Leonard Cohen vůbec poprvé dorazí i do Česka. Zde odehraje hned tři koncerty: 12. května 2023 v pražském Kongresovém centru, 13. května 2023 v brněnském Sono Centru a 14. května 2023 v ostravském Gongu. Diváci tak naživo uslyší největší Cohenovy hity jako Suzanne, Hallelujah či I’m Your Man.

Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal.cz.

 Led_Zeppelin_Symphonic

 

Led Zeppelin Symphonic

Přestože cesta Led Zeppelin ke slávě nebyla jednoduchá, patří dnes mezi nejznámější hudební skupiny vůbec. Na jejich odkaz nyní navazuje Led Zeppelin Symphonic, spojení rockové kapely, symfonického orchestru a zpěváků z londýnského West Endu. Více než padesátičlenný ansámbl po úspěšně vyprodaných vystoupeních v Londýně a Paříži vyráží na turné, ve kterém nemine ani Česko, Slovensko a Polsko. Led Zeppelin Symphonic vystoupí 14. května 2023 v Praze v Kongresovém centru a 16. května 2023 v Brně na Výstavišti. Na koncertě zazní 25 nejznámějších písní kapely Led Zeppelin v neotřelém podání včetně Whole Lotta Love, Black Dog, Kashmir, Rock & Roll, Dazed & Confused a samozřejmě Stairway To Heaven.

Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.jvsgroup.cz