ijournal.cz

Rok 2021 přináší novinky v kolekci líčení očí

red Zdroj: Yves Rocher 17.3.2021 Krása a zdraví

image foto
ODVÁŽNÁ A ELEGANTNÍ

V Yves Rocher zastáváme filozofii, že make-up by měl být nástrojem, který vám pomůže cítit se dobře a sebevědomě ve vlastní kůži. Nejde primárně o zkrášlování, ale přijetí sebe samé, svých silných stránek a emocí, jednoduše o víru v sebe sama. Náš make-up v sobě ukrývá sílu rostlin, díky čemuž dokáže být stejně jemný a zářivý jako bretaňská příroda. Vyvinuli jsme pro vás skvělý make-up, abyste mohla být sama sebou, ukázat krásu svých očí, odhalit svou vnitřní záři, dodat svým rtům trochu lesku, jednoduše následovat svou pravou podstatu…“Široký výběr make-upu na oči. Produkty s různými odstíny a efekty

produkty

ŘASENKA PRO INTENZIVNÍ POHLED

Řasenka dodá vašim řasám extrémní objem, tvar a délku s intenzivní černou barvou, která drží 24 hodin! Díky speciálně zahnutému kartáčku ve tvaru přesýpacích hodin je nanášení snadné a intuitivní. Řasenka pokryje všechny řasy od vnitřní strany oka až po okraj, čímž vykouzlí mimořádný objem a sytě černý odstín řas pro sebevědomý pohled. Ukažte krásu svých řas!

                                                                                        Obohaceno o ricinový olej a vodu z chrpyřasenky

EXTRA VÝHODA:

Receptura obohacená o ricinový olej a vodu z chrpy vyhovuje i těm nejcitlivějším očím a nositelkám čoček. Řasy vyživuje a posiluje. Díky obsahu uhlí rostlinného původu dodává řasám sytou černou barvu.

 

Nové řasenky Yves Rocher

Řasenka pro intenzivní pohled METAMORPHOSE, 489 Kč

Voděodolná řasenka pro intenzivní pohled METAMORPHOSE, 489 Kčchrpa

Řasenka pro objem, 299 Kč

Řasenka pro natočení, 449 Kč

Prodlužující řasenka, 429 Kč

 

kajalová tužka
KAJALOVÁ TUŽKA NA OČI

Kajalová tužka díky své krémové a snadno aplikovatelné textuře bez námahy zvýrazní oči. Její veganské složení, které obsahuje až 100 % složek přírodního** původu, umožňuje snadnou aplikaci na víčka i do koutků očí. Je obohacena o výtěžek z chrpy, aby vyhovovala i citlivým očím. Kajalová tužka na oči je k dispozici v pěti různých přírodních barvách s matným finišem.

Jak nanášet:

1. Podél vnitřní strany oka

2. Pod horní nebo spodní řasy: tužku nanášejte od vnitřního koutku oka směrem k vnějšímu.

3. Stínujte a pak pomocí prstů rozetřete, abyste rychle vytvořily kouřové líčení.

 voděodolná tužka


VODĚODOLNÁ TUŽKA NA OČI

Voděodolná tužka oči zvýrazní velmi intenzivní barvou.Receptura obohacená o extrakt z chrpy nyní obsahuje až 100 % složek přírodního původu. Produkt je vhodný i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Dostupná v pěti různých výrazných odstínech.

Jak nanášet: Horní nebo dolní linii řas zvýrazněte nakreslením tenké linky od vnitřního koutku oka směrem k vnějšímu. Pro intenzivnější výsledek můžete tužku nanést i do vnitřní linie oka.

 

gel na obočí

GEL NA OBOČÍ

Gel na obočí díky svému mini tvarovacímu kartáčku přirozeně obočí tvaruje a pomáhá mu dodat plnější vzhled. Díky receptuře obsahující 89 % složek přírodního* původu pomáhá udržet make-up odolný vůči pocení. Jeho mini kartáček spolehlivě fixuje obočí během celého dne.

Dostupný v pěti různých odstínech + 1 univerzální odstín s přirozeným efektem.

Jak nanášet: Mini tvarovací kartáček obočí zkrotí a dokonale upraví. Nanášejte od vnitřních okrajů ke konci obočí

 

tužka na obočíTUŽKA NA OBOČÍ

Tužka obočí krásně upraví a vyplní mezery mezi chloupky pro intenzivnější a plnější vzhled. Její veganské* složení obsahuje až 100 % složek přírodního původu. Kartáček pomůže obočí učesat do požadovaného tvaru.

Dostupná v pěti různých odstínech s přirozeným efektem.

Jak nanášet:

1. Obočí učešte kartáčkem od vnitřních okrajů směrem k vnějším.

2. Naneste Tužku na obočí a stínujte jemným tahy směrem nahoru přes okraje obočí.

3. Znovu pročešte, aby se barva rovnoměrně usadila

 oční stíny

OČNÍ STÍNY V TUŽCE PRO NEPŘEHLÉDNUTELNÝ SEBEVĚDOMÝ LOOK

Jednoduše použitelné oční stíny odolné vůči všem výzvám dne. Představujeme Oční stíny v tužce s intenzivní perleťovou barvou již po první aplikaci.Snadné nanášení díky krémové textuře a hrotu tužky. Dlouhotrvající výsledek za každých okolností: sport, plavání, slzy smíchu. Vydrží 14 hodin.

ořezávátkoDlouhotrvající efekt za každých okolností. Dostupné v deseti zářivých odstínech s perleťovým odleskem. Ořezávátko jako bonus.

Jak nanášet: Oční stíny v tužce vám během chvilky vykouzlí intenzivní pohled. Barvu naneste rovnoměrně na celé oční víčko. Pokračujte s nanášením, dokud nedosáhnete požadované intenzity.

 

odstíny

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Yves Rocher