ijournal.cz

Rodinný film Gump – pes, který naučil lidi žít představuje nový videoklip

red Zdroj: Helena Váňová Production 12.7.2021 Společenské akce a události

Jen pár týdnů před blížící se premiérou představuje tento očekávaný snímek režiséra F. A. Brabce nový videoklip k písničce Kometa pre Gumpa, kterou pro film složila kapela DESmod a rapper Majself.

režie filmu Gumpfilm Gump
Písnička vznikla již před půl rokem a na Slovensku zaznamenala obrovský úspěch. I bez oficiálního klipu má v této chvíli téměř tři miliony shlédnutí a pro mnoho slovenských rádií byla nejhranější skladbou roku. Zpěvák kapely DESmod Kuly prozradil, že k sepsání písně ho inspirovala hlavně Gumpova audioknížka namluvená Ivanem Trojanem. „Dostali sme ponúku spraviť citlivú skladbu, ktorá by komunikovala s filmom. Vypočul som si audioknihu o Gumpovi. Dojala ma už v prvých desiati minútach a súhlasil som“, potvrdil Kuly. Rapper Majself ho doplňuje informací, že důležitou podmínkou byla úspěšnost skladby – a to se povedlo. Ve spojení s filmem je píseň opravdu silná.

film Gump

Jeden z nejočekávanějších snímků roku o výjimečné psí lásce bude mít premiéru stejný den v Čechách i na Slovensku, a to 22. července 2021. A zatímco klip Kometa pre Gumpa vznikl pro Slovenskou republiku, písní pro Českou republiku je Vítr do plachet Marka Ztraceného.

Klip můžete shlédnout zde: https://youtu.be/VPfvWXi3IQw

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Helena Váňová Production