ijournal.cz

Relax odkrývá svoji novou letní kolekci

red Zdroj: Relax 28.4.2022 Móda, obuv, doplňky

Česká značka Relax představuje novou kolekci brýlí na letošní letní sezónu. Uvedené novinky vychází ze současných trendů a přináší originální, osobité modely jako například maxi brýle Polynesia nebo Santorini s masivním rámem, který je také prvkem letošních trendů

R0347A

Sluneční brýle zvládnou zanechat hluboký dojem.
Kromě vytříbeného vkusu a osobitosti dokáží také vyzařovat momentální náladu svých majitelů. Z letošních slunečních brýlí a optických rámů značky Relax čiší sebevědomí, na které se také designéři při tvorbě návrhů soustředili.

„Nepřehlédnutelné a magneticky přitažlivé kousky najdou v letní kolekci všichni, kdo chtějí být vnímáni jako charismatičtí, rafinovaní, hraví, odvážní, stejně jako decentní, seriózní, výkonní, ambiciózní a nároční, popisuje Lukáš Janošík, designér slunečních brýlí.

Letošní trendy, jako masivní, spíše hranaté oversize modely jsou v kolekci kreativně zpracovány v mnoha různých pojetích. Doplněné stínovanými polarizačními čočkami a kvalitními zrcadlovými čočkami nabízí vysoký komfort užívání.

 R5420B_1_FOGO


ODVÁŽNÉ MAXI BRÝLE

Luxusní proporce a odvážný styl dámských slunečních brýlí POLYNESIA dokáže o své majitelce hodně vypovědět.

“Porozumět vlastnímu stylu a zdůraznit svoji jedinečnost lze mnoha způsoby. Relax přináší novinky, které tohle dokážou z různých poloh výjimečnosti svých majitelů,” vysvětluje Martina Jiránková, marketingová specialistka Relax.

Čočky stínované shora dolůse postarají o příjemný, přirozený pohled praktický např. při řízení auta. Polarizované čočky eliminují nepříjemné odlesky a jsou vhodné pro sportovní aktivity, řízení, a také aktivity u vody. Polarizace dokáže očím ulevit a snižuje tak jejich únavu.

 Polynesia_brylePolynesia

 
Model brýlí SEYCHELLES s
vyzrálými a luxusními tvary, barvami a materiály má sice masivní rám, ten ale dohromady s jeho nenápadným vzhledem vytváří lehce působící celek. Zájemci si mohou vybrat ze tří barevných variant obrouček – lesklá béžová, lesklá modrá a lesklá šedá. 

 SEYCHELLESSEYCHELLES


FLAT TOP PÁNSK
É BRÝLE

Výrazný model pánských slunečních brýlí FIJI je dokonale univerzálním a přitom nevšedním každodenním společníkem moderního a přitom prakticky založeného muže. Poskytuje 100% ochranu před UV zářením A,B,C, a součástí balení je také mikrovláknový ochranný pytlík, vhodný i k čištění skel.

Fiji 

Sebevědomý a odvážný, přitom ladný model ST. BARTS nabízí Relax s univerzální šedou gradientní čočkou vhodnou pro širokou škálu aktivit. Obruby těchto brýlí jsou k dostání ve dvou kontrastních barevných variantách -  lesklá bílá a matná černá. Brýle ST. BARTS díky nápadnému tvaru a velikosti skel obličej muže zvýrazní a vyzdvihnou jeho přímé kontury.


St.Barts

POLARIZACE STÁ
LE TRENDEM

V letošní kolekci opět firma Relax klade kromě nejnovějších trendů důraz na použití oblíbených polarizačních čoček. Vybrat si můžete z široké nabídky odstínů šedé, hnědé, zelené, a to i v rafinovaných gradientních odstínovaných tónech.


Dioptrické nebo sluneční? Záleží jen na vás.

 Sardinia


„Máme zkušenost, že si zákazník vyhlídne
svůj vysněný tvar brýlí, ale najde je pouze jako sluneční s tmavou čočkou nebo naopak. Proto nabízíme zákazníkovi možnost si čočku vybrat, a není problém ani dodat stejný rám s čočkou v jiném provedení,vysvětluje Lukáš Janošík, designér slunečních brýlí.

 

NOVÉ MODELY SE SLUNEČNÍMI KLIPY

Nová kolekce je také rozšířená o brýle se slunečními klipy. Praktické řešení 2v1 zajistí jak potřebnou korekci zraku, tak ochranu očí před sluncem a UV zářením. Klipy fungují na magnetickém principu, a tak je jejich nasazení jednoduché a rychlé.

 

Více na www.relaxworld.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Relax