ijournal.cz

Řandová, Bebarová, Nosková, Muzikářová a Senič zjistily, jak oddálit stárnutí

red Zdroj: foto: Klinika Altos/Jaroslav Hauer 2.6.2022 Celebrity

Jak co nejvíce oddálit stárnutí a co nejdéle zůstat mladistvý, to by chtěl asi každý z nás. Herečky Regina Řandová, Tereza Bebarová, zpěvačka Míša Nosková, operní diva Pavlína Senič nebo houslistka Markéta Muzikářová už vědí, jak na to. Týká se to i mužů, přesvědčil se o tom také partner M. Noskové Jindřich Čanda. Na laserové dermatologické klinice Altos na Karlově náměstí si všichni mohli prohlédnout, co specializované pracoviště nabízí a některé procedury i vyzkoušet. Nejde však pouze o zachování mládí a krásy!

 Klinika ALTOS


Klinika ALTOS, která funguje už šestým rokem, se zabývá nejen estetikou, ale také dermatovenerologií. Za tu dobu jí prošlo na 20 000 spokojených klientů.

„Hlavní výhodou kliniky je, že nabízíme kompletní a komplexní péči – o pleť, pokožku, a to jak tu „léčebnou“, tak tu preventivní. Od odstranění různých znamének, kožních výrůstků, až po oddálení stárnutí, léčbu akné, zmírnění jizev, strií, nadměrného pocení, ale třeba odstranění tetování,“ říkají zástupci kliniky.

Ta nabízí řadu laserových zákroků a ošetření prostřednictvím špičkových a kvalitních laserů, z nichž některé jsou právě jen zde.

Klinika ALTOS

„Zákroky jsou vždy konzultovány, zvláště ty rozsáhlejší a náročnější s klientem a s ohledem na případné kontraindikace, eventuální léčbu a vždy je nutné zkonzultovat možnou rizikovost, alergie apod… Například, co se odstranění kožních výrůstků, znamének týče, jsou vždy odesílány na histologické rozbory, díky čemuž lze zabránit propuknutí vážných onkologických onemocnění, nebo je včas odhalit,“ říká MUDr. Vlastimil Víšek CsC z kliniky Altos.

„My jsem tu s partnerem Jindrou podruhé a zaujalo nás, kolik jednotlivých pracovišť a s jak špičkových vybavením tu je. Drobné, spíše kosmetické zákroky jsme podstoupili, byla to otázka pár minut a zcela bezbolestných. Rozhodně, pokud bych měla větší problém, bych neváhala,“ říká zpěvačka a herečka Michaela Nosková.

Klinika ALTOS

„Já jsem už při mé první návštěvě byla mile překvapena, co vše se tu provádí. Do něčeho invazivního bych asi nešla, ale na nějaké laserové a udržovací věci si klidně troufnu. Člověk, zvláště našeho povolání se musí udržovat a vypadat co nejdéle dobře,“ prozradila herečka a dabérka Regina Řandová.

Klinika ALTOS

Jednou ze specializací je kupříkladu frakční resurfacing je ideální volbou pro stárnoucí či poškozenou pokožku. Působí na povrchu svrchní vrstvy, současně stimuluje růst nových kožních buněk i tvorbu nového kolagenu, a tím startuje přirozený proces hojení.

„Já se rozhlédnu a promyslím si, co by mi tak vyhovovalo, a co bych potřebovala nejvíc. Zatím mám to štěstí, že genetika a dobrý životní styl fungují, občas se tomu ale musí trochu pomoct,“ svěřila se operní diva Pavlína Senič, která se také stala tváří kliniky.

Klinika ALTOS

Podobně to vidí houslistka Markéta Muzikářová. S ohledem na její požehnaný stav spíš řeší, že některé služby využije až poté, co miminko přivede na svět. Klinika nabízí třeba odstranění strií a další zákroky s těhotenstvím spojené.

Klinika ALTOS

To herečka a dabérka Tereza Bebarová sice není zrovna příznivkyní nějakých zákroků, ale přiznává, že o některých neinvazivních, takzvaně omlazovaných a udržovacích uvažuje. „Věk nezastavím, to vím a taky vím, kolik mi je. Zatím jsem nic nepodstoupila, nicméně klinika mně překvapila svou širokou škálou nabídky. Zajímavé jsou i ty věci, které mohou mnohým pomoci, třeba léčba akné, odstranění tetování, strií, jizev. Nemusí to být vždycky jen o tom, že před padesátkou chceme vypadat na pětadvacet,“ podotkla s humorem sobě vlastním.

Prestižní pražská laserová-dermatologická klinika nabízí třeba i léčbu hyperhidrózy (řešení nadměrného pocení), radiofrekvenční lifting těla přístrojem TriActive+ pro rychlou korekci postavy a redukci přebytečných tukových polštářků. Metoda je neinvazivní a vhodná na všechny typy pleti. Kromě toho i neinvazivní metody boje se stárnutím kůže – laserové omlazení: botox, mezoterapie, plazmalifting, liftingové nitě, různé výplně i řešení pro suchou pokožku, jizvičky, vrásky. Odstranění tetování a také jeden z nejžádanějších zákroků - trvalou, bezbolestnou, rychlou epilaci. Nabízí jako jedno z mála pracovišť v ČR.

Zajímavé je také zjistit, co to je a jak funguje oligoscan,  který po znalosti vlastní krevní skupiny pomocí laserových bodů prozradí, zda vám chybí některé minerály, vitamíny nebo naopak přebývají… 

 

Všechny zákroky a procedury najdou zájemci na webu: www.altos-klinika.cz

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Klinika Altos/Jaroslav Hauer