ijournal.cz

Půjčte dětem lyže z pohodlí domova

red Zdroj: Mall.cz 6.12.2018 Pro děti, Rady, tipy, názory

Období zimních radovánek se nezadržitelně blíží a s tím i možnost vyrazit s celou rodinou na hory. Abyste své děti naučili lyžovat nebo jim umožnili zlepšit výkony v tomto nejoblíbenějším zimním sportu a zároveň si všichni pohromadě užili strávený čas, už jim nemusíte každý rok kupovat lyže nové. Internetový obchod Mall.cz ve spolupráci s firmou CZ SKI přidává do svého portfolia zcela novou službu. Díky ní si na celou zimní sezonu půjčíte dětské lyže pro holky a kluky vč. bot, hůlek, helmy i seřízení z pohodlí svého domova.

set_1 set_1_ruzovka  
Půjčovnu dětských setů online jistě ocení všichni rodičové. Kromě nutnosti dětem lyže kupovat pokaždé, když jim vyroste noha, vám odpadne i starost s hledáním vhodného místa doma pro jejich úschovu v letní pauze. V neposlední řadě vám tato služba kromě peněz, ušetří i čas. Stačí na www.mall.cz/pujcovna-lyzi vyplnit váhu, výšku, velikost nohy a zdatnost vašeho lyžaře. Dáme Vám na výběr ze dvou různých setů přesně na míru dle zadaných údajů, boty Vám vybereme s dostatečnou rezervou pro růst nohy během celé sezóny. V rámci každého setu si vždy můžete vybrat červenou nebo modrou variantu lyží. Pak už si jen zvolíte formu dopravy, která vám bude vyhovovat. Zimní set v ochranném vaku Vám zašleme přímo domů či na adresu, kterou potřebujete. Vrácení zapůjčeného vybavení se Mall.cz snažil svým zákazníkům co nejvíce ulehčit proto je možné využít speciální Mall shopy k tomu určené (jejich aktuální seznam naleznete zde: https://www.mall.cz/pujcovna-lyzi-info) a to do 31. března 2019.

 set_2 set_2_ruzovkaCZ SKI nabízí na Mall.cz  k zapůjčení pro malé lyžaře zcela nové vybavení. Na své si přijdou jak kluci, pro které je připravena výbava v modré barvě, tak i děvčata, které potěší barva červená. Všechny lyže technici profesionálně seřídí přesně na míru dítěte tak, aby pro ně byla lyžovačka hračka. O seřízení dostane každý zákazník platný doklad, který je důležitý nejen pro školní zájezdy.

 

Cena za půjčení setu na celou sezónu:

  1. Lyže, boty – (lyže do 70 cm) – 1790 Kč
  2. Lyže, boty – (do 100 cm) – 2090 Kč
  3. Lyže, boty – (do 150 cm) – 2290 Kč
  4. Lyže, boty, helma, hůlky – do 80 cm – 1890 Kč
  5. Lyže, boty, helma, hůlky – do 100 cm – 2190 Kč
  6. Lyže, boty, helma, hůlky – do 150 cm – 2390 Kč

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Mall.cz