ijournal.cz

Psí hrdina Gump dabéra nepotřebuje!

red Zdroj: Helena Váňová Production 28.6.2023 Zajímavosti

Stejně tak jako jako legendární herec Jean Paul Belmondo se ve filmu nenechával zastoupit kaskadérem, tak i hlavní hvězda filmového pokračování o psím klukovi Gumpovi se v obtížných filmových scénách nahrazovat nedá. Gump, i přes náročnost některých situací, všechny dramatické filmové scény zvládal naprosto skvěle. Na filmovém place byl totiž po celou dobu přítomen autor scénáře a zároveň jeho páníček Filip, a také psí koučka Lenka Nitschová. Gump tedy cítil podporu těch nejbližších.

Gump

Po každé náročnější scéně měl Gump možnost se proběhnout v přírodě, odpočinout si a vyčistit hlavu. To ovšem není všechno. Během natáčení ještě zvládal pózovat přihlížejícím zájemcům, kteří si Gumpa oblíbili. A náhodných setkání nebylo málo. Mnozí kolemdoucí Gumpa okamžitě poznali, a tak si ho chtěli pohladit, i se s ním vyfotit.

Natáčení dvojky filmu Gump se blíží do finále a autoři nabídli příležitost všem pejskařům, kteří se nejenom chtějí se psem Gumpem potkat osobně, ale také se objevit ve filmu. 10. září totiž společně s rádiem Blaník pořádají největší filmové setkání pejsků a jejich majitelů. Všichni, kdo v tento den dorazí se svými čtyřnohými kamarády do Louňovic pod Blaníkem, se objeví ve druhém díle filmu Gump. Filmový příběh psího hrdiny Gumpa je určen těm, kteří umí číst ze psích očí, ale i těm, kteří se to teprve učí.

Gump

Filmové pokračování bude mít premiéru sice až v březnu, ale příznivci Gumpova příběhu si zatím mohou přečíst knížku, která vyjde v listopadu. Jako již tradičně, i tentokrát nebude chybět audiokniha, namluvená skvělým hercem Ivanem Trojanem.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Helena Váňová Production