ijournal.cz

Proti proudu: Společnost AG Foods otevřela svou historicky první kavárnu Enzo Bencini

red Zdroj: AG Foods/Enzo Bencini 4.11.2022 Zajímavosti

První listopadový den byla v pražských Čestlicích otevřena první kavárna Enzo Bencini. Tato franšíza společnosti AG Foods rozšířila food court v nákupním centru OC Čestlice. Návštěvníci si zde budou moci vychutnat italskou kávu, čaje Biogena a mnoho jiných delikates.

Boost energy image
Otevřením své vlastní kavárny pod značkou Enzo Bencini firma AG Foods vstupuje do zcela nového segmentu. Doposud bylo možné se s výrobky české společnosti AG Foods setkat v restauracích a kavárnách, ve firemních jídelnách, školkách a školách, domovech seniorů, v nápojových automatech na teplé nápoje, v e-shopech, obchodních řetězcích a drogeriích.

Cofee

„Kávu Enzo Bencini si vychutnávají návštěvníci Zoo Praha, aquaparku Aquapalace, nebo v Augustiánském domě v Luhačovicích. Většinou o tom ani neví. Po téměř deseti letech existence této značky jsme se rozhodli, že je na čase „jít s kůží na trh“ pod vlastním jménem, se svou vlastní kavárnou Enzo Bencini,“ říká Radomír Havlíček, generální ředitel AG Foods.

Enzo Bencini, kava_rada

„Jdeme tím tak trochu proti proudu, kdy mnozí kavárníci spíše zvažují omezení provozu. My ale věříme, že naše produkty zaujmou i v této podobě. Naše první kavárna je v OC Čestlice, ale v příštím roce bychom rádi otevřeli další,“
doplňuje Jiří Jízdný Jr., marketingový manažer AG Foods a vnuk zakladatele firmy.

Coffee

Současně s otevřením kavárny Enzo Bencini byla představena nová řada čajů Biogena Wellness selection, která v šesti variantách kloubí zajímavé a voňavé kombinace bylin, vhodných pro nastartování nového dne, povzbuzení dávkou energie, nebo pro zklidnění po náročném dni.

Beautiful Lady_image
Tvářemi značky Biogena, které podpořily i zavedení řady Wellness selection jsou tanečnice Veronika Lálová, známá ze soutěže Star Dance, a Denisa Helceletová (dříve Rosolová), úspěšná česká atletka.

tváře značky

Společnost AG Foods se dlouhodobě řadí mezi hlavní dodavatele profesionálních servisů, čajových konceptů a široké škály doplňkových produktů určeným především pro hotely, restaurace a kavárny, ale i do kancelářských provozů. Tato rodinná firma se už po třicet let existence drží svého hesla „Vše, co děláme, nám musí vonět!“.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: AG Foods/Enzo Bencini