ijournal.cz

Přivítejte letos Ježíška dřív s jedním z pěti dárkových balíčků plných tyčinek FIT

red Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina 7.12.2018 Soutěže
FIT_musli_logoNetrpělivě očekávané vánoční svátky nás čekají již méně než za měsíc. Co si však udělat radost už teď a zasoutěžit si o jeden z dárkových balíčků s výběrem müsli tyčinek Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina. Nabídka tohoto českého výrobce je opravdu široká – v předvánočním období vás potěší ovocné tyčinky i ty s příchutí ořechů či kakaa, pro ozvláštnění chutí mají některé z nich kakaovou či jogurtovou polevu.

A proč vlastně Fit tyčinky vyzkoušet? Jsou ideální a výživově vyváženou svačinkou, která vás podrží mezi hlavními jídly. Navíc představují skvělý zdroj postupně se uvolňující energie. Nechybí jim důležité vitamíny, minerály a stopové prvky. Jejich důležitou součástí je vláknina – složka nezbytná pro dobré trávení i správné fungování celého organismu. V neposlední řadě mají výbornou chuť a představují skvělou alternativu ke klasickým cukrovinkám.
Fit_černá_jeřabina_30gVýrobce müsli tyčinek Fit stále sleduje nejmodernější výživové trendy i chuťové požadavky svých zákazníků, a tak si oblíbenou tyčinku vybere opravdu každý. Počínaje širokou škálou klasických tyčinek Fit müsli či specialitou pro děti Fit fruitík, přes zajímavé novinky Fit SMOOTHIE a Fit PROTEIN až po varianty tyčinek v bio kvalitě či bezlepkové úpravě. Která se stane Vaší nejoblíbenější? Fit_Protein_limetka_kakao_obalFit_fruit_brusinkaZapojte se do předvánoční soutěže o jeden z pěti balíčků, najděte správnou odpověď na soutěžní otázku a vyzkoušejte variaci müsli tyčinek Fit právě teď!FIT_Smoothie-jablko-mrkev-pomeranc

Soutěžní otázka: Kolik procent vlákniny obsahuje tyčinka Fit PROTEIN?

a) až 5 %

b) až 10 %

c) až 22 %

Odpověď stačí poslat nejpozději do 17. prosince 2018 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – tyčinka Fit.

Nápovědu a další informace naleznete na: www.usovsko.eu a www.tycinkafit.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina