ijournal.cz

Přípitek doslova Na zdraví!

red Zdroj: www.floradix-zelezo.cz 4.11.2018 Krása a zdraví

Řídíte, dodržujete nařízení lékaře nebo zkrátka jen neholdujete alkoholu – a přitom si chcete vychutnat přípitek nebo skvělý míchaný drink? Vyzkoušejte nový nealkoholický bylinný aperitiv Salus Aperino Rosso se speciálním složením, v němž nechybí extrakt z černého rybízu a třešně acerola. Ovocná chuť s lehce nahořklou notou rozehraje orchestr potěšení pro vaše chuťové pohárky, zatímco bylinky jako hloh, šalvěj, pampeliška, rozmarýn, hořec nebo pelyněk podpoří vaše trávení.

Známe to asi všichni. Na návštěvách či rodinných oslavách Aperinobývá jediným míchaným nealkoholickým nápojem džus s vodou, o přípitku v podobě dětského sektu ani nemluvě. Vybavte se i pro tyto případy a vyzkoušejte novinku, která příjemně překvapí vaše hosty a zároveň se může hodit i jako lahodný nealkoholický aperitiv nebo digestiv, kterým si připijete v podstatě doslova „na zdraví“.

Vlastnosti připisované jednotlivým bylinám, které jsou obsažené v tomto nápoji, mluví za vše. Například hloh a pelyněk mají příznivý vliv na normální funkci oběhové soustavy. Hloh také přispívá k udržení zdravé hladiny cukru v krvi – stejně jako bez, který navíc pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost. Smetanka lékařská a rozmarýn podporují správnou funkci jater i močové soustavy, zatímco rozmarýn se hodí k pročištění a hořec zase k osvěžení těla. Chuťový prožitek umocňuje černý rybíz, stejně jako třešeň acerola, která přirozeně obsahuje vitamín C.
Velká část obsažených bylin navíc pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

 

Podzimní inspirace

Míchané drinky nepatří jen k létu. Zpříjemnit si jimi můžete i dlouhé podzimní večery. Inspirujete se našimi recepty, které ozvláštní prožitek z nealkoholického aperitivu Salus Aperino Rosso.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————
—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Aperino Holunder

6 cl Aperina smíchejte s 2 cl bezového sirupu a 2 cl šťávy z hroznového vína. Přidejte ještě 1 cl limetkové šťávy. Dobře promíchejte a podávejte vychlazené, nejlépe ve vysoké sklence na sekt. Drink můžete zpestřit lístky máty, která se hodí nejen jako efektní ozdoba, ale skvěle vyladí i chuť nápoje.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Aperino Tropical

Zavzpomínejte na žhavé letní večery a připravte si k tomu stylový drink. Potřebovat budete 4 cl Aperina, 10 cl ovocné šťávy či džusu – skvělá je například kombinace pomeranč-maracuja, 2 cl grenadiny a 1 cl citronové šťávy. Vše promíchejte, nezapomeňte na led a stylovou ozdobu, třeba právě v podobě srpku pomeranče.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————
—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Doporučená maloobchodní cena nealkoholického bylinného aperitivu Salus Aperino Rosso je 299 Kč (500 ml). Pořídit jej můžete ve vybraných prodejnách se zdravou výživou nebo na e-shopu www.liftea.cz.


Více informací najdete na www.floradix-zelezo.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.floradix-zelezo.cz