ijournal.cz

Prima nepřinese divákům další ročník soutěže Česká Miss

red Zdroj: FTV Prima 30.8.2016 Významné osobnosti, veřejné projekty

Televize Prima a společnost M Marketing, pořadatel soutěže krásy Česká Miss, se rozhodly společně nepokračovat v přípravách a realizaci dalšího ročníku. Prima nebude pro další ročníky generálním mediálním partnerem.

Celkem šest ročníků soutěže odvysílala na svých obrazovkách televize Prima. S ohledem na jiné programové priority televize Prima se obě strany dohodly na ukončení vzájemné úspěšné spolupráce, kdy Prima byla generálním mediálním partnerem soutěže. „S vedením soutěže jsme se shodli, že šest let vzájemné spolupráce bylo velmi úspěšných, ale že nyní bude pro obě strany prospěšné jít každý svou cestou. Televize se nyní mnohem více zaměřuje na klasickou vlastní tvorbu, a tím pádem i celková skladba a charakter našeho programového schéma jsou nyní jiné. Každopádně chceme poděkovat za možnost přinášet našim divákům po tak dlouhou dobu zajímavý souboj, ve kterém hlavní roli hraje ženská krása, šarm a osobní kouzlo. Přejeme České Miss do budoucna jen to nejlepší. Spolupráci v konečném důsledku nekončíme úplně. Vždyť je to právě Prima, na které dnes působí Gabriela Lašková (Kratochvílová), Česká Miss 2013, a Monika Leová, česká Miss Earth 2013,“ uvádí Marek Singer, generální ředitel Prima Group.

“Děkujeme televizi Prima za dosavadní partnerství, které bylo přínosné a zajímavé. Po vzájemné domluvě se obě strany rozhodly nepokračovat ve spolupráci. Tento krok pouze naznačuje změnu generálního mediálního partnera a soutěž to nijak neohrozí. S televizí Prima budeme i nadále propojeni, mimo jiné díky moderátorským úspěchům některých našich vítězek,” řekla Lucie Volná, výkonná ředitelka soutěže Česká Miss. 

 image001

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima