ijournal.cz

Přijďte oslavit letošní Den otců do Hard Rock Cafe Praha!

red Zdroj: Hard Rock Cafe Praha 31.5.2019 Aktuality a pozvánky, Hudba

Nedávno proběhl Den matek a další rodinný svátek doplní Den otců. Ten v letošním roce připadá na neděli 16. června. Tento svátek je báječnou příležitostí, při které můžeme ocenit důležitou otcovskou roli v životě každého z nás. A kde jinde oslavit tento chlapský den než v místě s opravdovou rockovou atmosférou a poctivým americkým jídlem? Hard Rock Cafe Praha Vás zve na oslavu Dne otců!

Den otců

Legendární podnik Hard Rock Cafe, který nedávno oslavil deset let v Praze, je vyhlášený díky své autentické atmosféře, kterou dotváří sbírka předmětů těch největších hudebních legend. V Praze tak hosté mohou vidět například kostýmy Madonny, Prince či AC/DC a také hudební artefakty od několika českých hudebních hvězd. Při poslechu hudebních hitů z dob minulých i současných si pak pochutnají na pravé americké kuchyni, která je známá svou vydatností, vyladěnými chutěmi a poctivými porcemi. Pro oslavu Dne otců je tak Hard Rock Cafe Praha tím pravým místem tvořeným kombinací pravého rockového prostředí, skvělé zábavy a vynikající kuchyně. Tátové si mohou vybrat např. šťavnaté steaky, vynikající žebra, lahodné burgery nebo nějakou z dalších specialit americké kuchyně. Na své si přijdou i ostatní členové rodiny. V nabídce najdete také vegetariánské pokrmy, dezerty nebo speciální jídla pro děti.

Letos si navíc v Hard Rock Cafe Praha pro návštěvníky připravili speciální nabídku. Když číšníkovi ukážete facebookový post události Dne otců z facebookové stránky Hard Rock Cafe Praha a koupíte si jakýkoliv Legendary burger z menu, dostanete jeden točený Staropramen (0,5L) zdarma! Nabídka platí 16. června 2019 během otevírací doby.

#Denotcu #ThisIsHardRock

https://www.facebook.com/events/363615231168122/

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Hard Rock Cafe Praha