ijournal.cz

Pralinky Ferrero s láskou

red Zdroj: Ferrero Group 7.2.2023 Gastronomie

Udělejte na svatého Valentýna radost všem, na kom vám záleží. Se speciální valentýnskou edicí pralinek Ferrero můžete zahřát u srdce nejen svou drahou polovičku, ale i maminku či své nejlepší přátele.

Valentýn Ferrero

Něžné a okouzlující – takové je valentinské balení pralinek Raffaello v exkluzivní krabičce ve tvaru srdce. Pralinky s křupavou oplatkou, zdobené strouhaným kokosem a s celou mandlí uvnitř jsou tak ještě lákavější. Krásné 140 gramové balení zaručeně zapůsobí na každého, koho chcete v den zamilovaných potěšit. Kokosové Raffaello najdete i v klasickém papírovém 150 gramovém balení.

Speciální pralinkové srdce je letos na Valentýna připraveno i ve variantě s pralinkami Mon Chéri. Všem milovníkům této pochoutky s třešní a likérem v hořké čokoládě tak můžete věnovat srdíčko z lásky a zároveň i sladký důvod k radosti.

Lákavé spojení chutí čeká na vaše milované i ve valentinském balení Ferrero Prestige. V něm najdete nejen Mon Chéri, ale i oblíbené křupavé pralinky Ferrero Rocher a lahodné Ferrero Küsschen s lískový oříškem v čokoládě. To vše v 83 gramovém balení.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero Group