ijournal.cz

Pozvánka na Nechranice

red Zdroj: Český svaz jachtingu 29.5.2020 Různé, Sport

O nadcházejícím víkendu 30.–31. 5. se na Nechranicích v Yacht Clubu Nechranice pojede závod Českého poháru olympijských tříd Laser a Laser Radial a dvouposádkové lodní třídy RS500. Zároveň tam bude v YC CERE probíhat praktický seminář trenérů pod vedením Jakuba Kozelského a dalších našich úspěšných závodníků a trenérů.

kozelsky

Praktický seminář začne už v pátek 29. 5. v odpoledních hodinách. Povede jej Jakub Kozelský, dlouhodobě velmi úspěšný trenér své manželky Veroniky a v poslední době belgického národního týmu. Pomáhat mu budou olympionici Veronika Kozelská a Martin Trčka, reprezentační trenér Štěpán Novotný, úspěšný závodník a trenér Milan Hájek a organizátor Zdenál Sünderhauf. Seminář je určen zejména pro 12 nových adeptů na trenéry druhé třídy.

Nechranice

Jako figuranti budou sloužit závodníci tříd Laser a Laser Radial, včetně většiny členů reprezentace v čele s Jakubem Halouzkou, Benem Přikrylem, Vítězslavem Moučkou nebo Klárou Himmelovou. Zajímavá bude také přednáška Neila Coxona na téma Management vrcholového sportu, která proběhne v sobotu večer.

Neil na Laseru

Přijeďte si na Nechranice zazávodit, předpověď slibuje příznivý vítr. Nebo se podívat, jak závodí naši nejlepší závodníci pod vedením kvalifikovaných trenérů.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Český svaz jachtingu