ijournal.cz

Poznejte kouzlo vaření v přírodě – Primus představuje novinky pro rok 2020

red Zdroj: Primus 16.5.2020 Koktejl

Milujete přírodu a dobré jídlo? Vychutnejte si obojí naráz! Je jedno, zda se vydáte na romantický víkendový výlet, několikatýdenní dobrodružný trek nebo odpolední piknik s přáteli, díky vychytávkám z dílny Primus bude každé venkovní vaření v přírodě nezapomenutelným zážitkem.

essential_trail_stove_primus

Rok 2020 se nese ve znamení inovací a praktických zlepšení. Cílem vývojářů Primus bylo navrhnout lehké, kompaktní, snadno použitelné a zároveň odolné vybavení, které nezabere moc místa a je během chvíle připraveno k použití, abyste si mohli na treku či při kempování během pár minut nachystat například šálek lahodné kávy a své outdoorové dobrodružství si vychutnat ještě o něco více.

 

Firestick StoveFirestick Stove

Nový vařič Firestick Stove na první pohled zaujme svým revolučním a inovativním designem. Lze jej snadno složit do kompaktních rozměrů a schovat do horní či boční kapsy batohu, kde bude hned po ruce. Vařič disponuje novým regulačním ventilem, který zajišťuje optimální výkon nezávisle na nadmořské výšce, okolní teplotě či množství plynu v kartuši, a praktickým piezo zapalováním. Podpěry, které lze snadno složit, slouží mimo jiné jako závětří a chrání plamen. Pro ty, kteří chtějí ušetřit každý gram zátěže navíc, je k dispozici varianta s titanovými podpěrami – Firestick TI. Součástí vařiče je také vlněný obal, který lze během vaření použít místo chňapky. Novinka si stihla vysloužit již dvě ocenění – Best New Gear (Gear Institute) a Gear Junkie Award (Outdoor Retailer Summer Show 2019).

Doporučená maloobchodní cena: 2290,- / 3190,- Kč – Titanová verze

 

Essential Trail Stove

Tento vařič má ambice stát se nepostradatelnou součástí jakéhokoli Essential Trail Stovevýletu do přírody, a to jak pro začínající dobrodruhy, tak pro ostřílené milovníky treků a venkovního vaření. Díky použité patentované technologii Laminar Flow Burner je hořák extrémně robustní a celkově je mnohem odolnější než klasické šroubovací vařiče, u kterých hrozí riziko přetočení a poškození závitu. Pevná podpěra vařiče chrání plamen proti větru a je neustále připravena k použití. Kromě toho je Primus Essential Trail Stove, stejně jako Firestick, vybaven nejnovějším typem regulačního ventilu, který umožňuje přesnější nastavení intenzity plamene než kdy dříve.

Doporučená maloobchodní cena: 699,- Kč

 

Essential Trek Pot SetEssential Trek Pot Set

Dva hrnce dvou velikostí, pánvička a praktická poklička – to je sada Primus Essential Trek Pot Set, ideální na víkendová dobrodružství pod stanem i vícedenní cesty pěšky, na kole či karavanem. Hrnce o objemu 0,6 l a 1 l i pánvička jsou vyrobeny z lehkého, pevného eloxovaného hliníku. Keramický povrch na vnitřní straně usnadňuje nejen vaření a smažení, ale také následné čištění. Součástí sady je také praktická poklička z polypropylenu se silikonovým uchem.

Doporučená maloobchodní cena: 1590,- Kč

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Primus