ijournal.cz

Pořádně žhavá fotografie vydražena za 60 tisíc na galavečeru Sacre Coeur Night

Galavečer Sacre Coeur Night se letos nesl v duchu 50 odstínů šedi. Po přivítání moderátory Petrem Vágnerem a Monikou Leovou byl tradičně vydražen obraz. Focení obrazu do dražby se opět ujala Jeho Jasnost Petr II. Michael Christian Andreas Vojtíšek, kníže von Hahn a hrabě z Levantis, a modelem tentokrát stála něžná Lucie Smatanová v červeném sexy prádle. Diváci měli možnost shlédnout i módní přehlídku v čele s Andreou Verešovou, Veronikou Chmelířovou – Procházkovou, Terezou Budkovou a dalšími. Vystoupila také zpěvačka Kate Matl nebo skupina 5Angels.

leova_vagner matl

Ozdobou večera se stala modelka Andrea Verešová (35), která dokazuje, že pokud na sobě žena pracuje, i po třicítce se nejen vyrovná svým mladším kolegyním, ale dokonce mnoho z nich svou krásnou překoná. Andrea kromě společenských šatů předvedla i spodní prádlo a nebála se vystavit i svůj zadeček, který je právem označován jako jeden z nejkrásnějších v Čechách. Ve chvíli, kdy Andrea ve spodním prádle vstoupila na molo, atmosféra v kostele Sacre Coeur zhoustla. Pokud někdo vystihl téma večera, tedy 50 odstínů šedi, tak to byla právě Andrea Verešová. V publiku svou ženu hrdě sledoval i její manžel Daniel Volopich, který z ní nespustil oči. 

veresova

Lucie Smatanová prodána za 60 tisíc! 
Něžná modelka Lucie Smatanová (29) odhodila stud a stoupla si před objektiv Jeho Jasnosti Petra II. Michaela Christiana Andrease Vojtíška, knížete von Hahn a hraběte z Levantis ve svůdném spodním prádle, aby co nejlépe vystihla atmosféru galavečera v Sacre Coeur, a to 50 odstínů šedi. Výsledný obraz se nakonec dražil během večera a letos padla rekordní částka, celých šedesát tisíc korun. Výtěžek z dražby tohoto obrazu poputuje do Charitního domova Břevnov na pomoc Školským sestrám sv. Františka. „Výsledný obraz je nádherný. Jsem ráda, že jsem se této akce mohla zúčastnit. A samozřejmě, že výtěžek půjde na správné místo“ řekla Tereza. 

drazba

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Pressroom