ijournal.cz

Podpořte Zdenka Žáka v jeho 13. komnatě a zavzpomínejte na Hapku. Obojí ve Strašnickém divadle

16.5.2024 Divadlo
Návrh bez názvuPatří mezi přední herce své generace, teď o něm bude Česká televize točit 13. komnatu. Štáb za Zdeňkem Žákem zamíří v neděli 19. května i do Strašnického divadla, kde ten večer září v komedii Presidenti. A vy můžete být i toho! 

„Je to jedinečná šance, která se nebude opakovat, přijďte nás podpořit, nabízíme výjimečné vstupné,“
 zve diváky Ála Šebková, majitelka a ředitelka společnosti Divadlo ADVERTE. Presidenti jsou původní českou komedií, která nás zavede do světa politiky. Chystá se volba »nejvyššího« a otázka je, koho navrhnout – kdo je nejméně závadný, kdo u lidí projde, ale zároveň ostatní politiky nepotopí? „Když korupce, tak pro všechny,“ říká v roli léty protřelého náměstka Zdeněk Žák. Spolu s ním na jevišti uvidíte Petra Vondráčka, Šárku Vaňkovou či Michaelu Dolinovou. Vstupenky na 19. května od 19.00 hodin koupíte za pouhých 190 Kč.

hapka

O dva dny dřív, v pátek 17. května, si na své přijdou milovníci písniček Petra Hapky. V divadelním klubu se odehraje recitál k jeho nedožitým osmdesátým narozeninám pod názvem Hapka & Horáček. Známé hity tohoto skladatelského dua zazpívají jeho dcera Petra Hapková a zpěvák Martin Pošta. Na klavír je doprovodí Václav Tobrman a Vítek Kojzar, na saxofon zahraje Michael Šporcl. Začátek je v 19 hodin. Vstupenky za 299 Kč koupíte online nebo na pokladně Strašnického divadla. Více informací najdete na www.strasnicke-divadlo.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor