ijournal.cz

Planety třpytivých šperků – to je vesmír podle ALO diamonds

red Zdroj: Alo diamonds 24.10.2019 Móda, obuv, doplňky

Snad neexistuje člověk, který by netoužil vědět, jaká tajemství skrývá noční obloha posetá miliony zářících hvězd. Díky ALO diamonds se to už brzy dozvíte. Patříte totiž mezi několik vyvolených, kteří se vydají na vzrušující cestu do neprobádané části vesmíru, kam ještě žádný hvězdářský dalekohled nedohlédl. přesně tam rotují planety, jež září na míle daleko. Skrývají totiž ty nejkrásnější klenoty, které díky správné konjunkci uvidíte i vy.

Vesmírný ALOplán už startuje, aby vás unesl do zářících zákoutí ALO Universe. Pohodlně se usaďte, za okamžik vyrážíme.

vesmír ALO diamonds
                              Vesmír, jak ho neznáte – ALO Universe

Inspirace: skladba šperků podzimní kolekce je inspirována nejen krásnými barvami, které s sebou podzim přináší, ale také tancem planet, jež během každého ročního období můžeme sledovat z jiného úhlu. Drahokamy se obléknou do odstínů hnědé, zlaté, černé nebo bílé, která symbolizuje podzimní mrazíky a klima ve vesmíru a spolu vykouzlí překrásné šperky, díky nimž bude snadné zazářit během předvánoční plesové sezóny.

Na naší cestě potkáváme planety, které skrývají ty nejkrásnější šperky, mistrovská díla hvězdných klenotníků … Jaké to jsou?

pětikarát 

Pětikarát

Unikátní prsten, v jehož středu se majestátně vyjímá na všechny strany průzračný diamant o hmotnosti pěti karátů. Diamanty této hmotnosti se pomalu stávají raritou, a proto je vyhledávají dámy z královských rodin a slavné hvězdy showbyznysu.

374901068B 274900724B

Ice diamond

Ano, i v ALO Universe občas panuje zima a mrzne. překrásné kousky jako z pohádky o sněhové královně se budou v každé šperkovnici vyjímat. vybírat můžete ze setů náhrdelníku, náušnic a náramku..

 

364900077BC.BRC324902754B.BRCBlack and White

Elegantní klasika, která nikdy neomrzí. kombinace černé a bílé vytváří energetickou rovnováhu a ukazuje, že jedno bez druhého by nemohlo fungovat. Říká se, že tuto kombinaci poprvé oblékla královna ze sáby na hostinu, aby ukázala svým rádcům, že se na každou situaci mohou podívat ze dvou úhlů. příznivci nadčasového stylu si mohou vybrat náušnice, přívěsky a náramky z černých a bílých diamantů.

244801131B.A

Srdce

první šperk ve tvaru srdce poslala skotská královna Marie své rivalce, britské královně Alžbětě první, přezdívané panenská královna. Byl to důkaz respektu, obdivu a lásky. vy můžete vybírat ze srdcových přívěsků posetých diamanty nebo jinými drahokamy v několika velikostech a různých barvách zlata. Největší srdce pokrývá 322 čirých diamantů.

 

224003283BR.PRB.M70Paraiba

Neobvyklý prsten, který září tyrkysově modrou, se pyšní drahokamem s názvem Paraiba. Tuto magickou krásu obklopují růžové safíry a bílé diamanty zasazené do bílého a růžového zlata. Paraiba je zázrak přírody, je to nejvzácnější druh turmalínu pojmenovaný podle státu, kde byl objeven.

 

224800314RC.BRC.BMC.AP324902484RC.BMC.BRCodzimní love story

podzim je magický. přináší nádherné barvy, které se lesknou ve zlatavém slunci. proto i diamantové šperky, v naší kolekci podzimní Love Story, se třpytí v hnědé, černé, bílé a zlatavé barvě. prsteny, náramky, náhrdelníky a náušnice jsou posety desítkami diamantů a unikátní tvary těchto šperků dávají drahokamům prostor opravdu zazářit.

Monumentalo324906676C.MOR.AKV_1

Nic pro milovníky miminalismu – prsteny z kolekce MONUMENTALO patří mezi šperky, které opravdu nikdo nepřehlédne. Jsou výrazné, pestré, nádherné a nepodobají se ničemu, co jste kdy mohli vidět. Jsou monumentální… Díky checkrovému brusu, zvolenému kameni, například morganitu nebo měsíčnímu kameni a štědrému množství diamantů různých barev, které prsteny pokrývají, vznikl jedinečný šperk pro sebevědomou ženu.

 

324901192B.MAlosaturn

Neobvyklý prsten, který je stejně hravý jako krásný. Je vytvořen z bílého zlata, poset diamanty a okolo centrálního diamantu se točí briliantový prstenec. patří mezi výjimky, které potvrzují pravidlo, že luxus, styl, ultramoderní design, kreativita a nápaditost spolu mohou vytvořit nadčasový šperk. Uchvátí vás už od první chvíle, kdy prstenec roztočíte…. zkuste to…

 

324902611B_1Art deco324900034B.V

Šperky s diamanty baquetového brusu (je jedním z nejstarších brusů vůbec) vycházejí ze speciální úpravy kamene u prstenů ze 16. století. Ty většinou sloužily jako pečetní šperky. V ART DECO kolekci najdete prsteny, náramky a náušnice různých délek a tvarů z bílého zlata a diamantů právě s tímto elegantním brusem.

 

354900923B.SMA.MPlaneta diamantových náramků a manžet

Manžetové náramky byly vzrušující součástí slavnostních oděvů šlechtičen na francouzském dvoře krále slunce, Ludvíka XIV. sloužily ke skrývání barevných pentliček, které měly spousty významů. kolekce diamantových manžet je plná skvostných náramků, které září v černobílé, modrobílé a bílohnědočerné barvě v kombinaci ve třech a pěti řadách a přináší s sebou tak lesk francouzského královského dvora. k diamantovým manžetám řadíme i velmi 354900928B.RBN.Mextravagantní kousky z bílého zlata a diamantů doplněné o barevné drahokamy, jejichž tvar připomíná oběžné dráhy, tak jemné, velice elegantní náramky se smaragdy, rubíny, safíry a černými diamanty.

 

224003090B.SMA.M94C324908404B.TUPolors
Kdo by nemiloval barvy! Růžová, fialová, rudá, modrá… to jsou syté odstíny prstenů, které zdobí safíry s diamanty v princess stylu. Jsou nejen dechberoucí, mají i magické vlastnosti. Modrý safír ochraňuje před negativní energií a pomáhá s komunikací, zelený zlepšuje zrak, růžový přitahuje hojnost a například fialový zklidňuje organismus a přivádí rovnováhu.

 

324906786BPlaneta květin334903382B

Třpytivé květiny, které nikdy nevadnou a vždy vypadají perfektně…Tradice květinových šperků sahá až do Turecka patnáctého století, kde sultán sulejman, zručný šperkař, tvořil své manželce Hürrem z lásky složité květinové ozdoby do vlasů z diamantů, safírů a dalších drahokamů. v kolekci najdete šperky v podobě růže, lilie, orchideje nebo ibišku poseté desítkami lesklých briliantů v bílé a černé barvě, zasazené do bílého zlata. zvolit můžete prsteny, náušnice nebo brože.

674900882B.TAN.M 

Tanzanit

Šperky s tanzanitem patří k nejočekávanějším stálicím našich putovních výstav. Mohli jste ho vidět ve tvaru srdce, kapky v bílém zlatě a tentokrát je jeho indigová krása zasazena do platinového náhrdelníku a překrásného prstene z bílého zlata.

 274001389R.BMC.BRC

Mezi další klenoty patří například sautoir – dlouhý ozdobný náhrdelník, celý z řetízků ze žlutého zlata, které propojují přívěsky (ze zlata a bílých a černých diamantů), nejrůznější typy visacích náušnic, smaragdové sety v sytě zelené, diamantové shambaly, které zdobí a přinášejí štěstí nebo třeba perlové náhrdelníky s brilianty… a to není vše! Tak, jako se ve vesmíru objevují nové planety, tak i v aLo Universe na vás čeká mnoho překvapení. ať se váš vlastní vesmír třpytí okolo vás.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alo diamonds