ijournal.cz

Pet Center rozšiřuje svůj psí hotel, nově ubytuje také plemena nad 25 kg

red Zdroj: Pet Center 7.8.2017 Fauna a Flora

Společnost PetCenter CZ, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice i na Slovensku, dokončila stavební úpravy na svém komplexu v Horních Počernicích. V psím hotelu tak nově přibyly venkovní domečky pro velké psy, které jsou umístěné v zadní části zahrady.

pejsek

Dosud nabízelo Pet Center ubytování pouze pro malá (do 5 kg) a střední plemena (do 25 kg). Z důvodů zvýšeného zájmu ze strany zákazníků se společnost rozhodla psí hotel uzpůsobit i pro psy nad 25 kg. V Praze a okolí si lidé pořizují spíše menší plemena, ani psi nad 40 kg však nejsou výjimkou. Najít hlídání pro tak velké zvíře může být velice obtížné, proto chce Pet Center tíživou situaci páníčkům ulehčit. Mimo stávajících 20 ubikací pro malé psy a 9 ubikací pro středně velké psy, tak vzniklo 10 nových domečků právě pro větší zvířata.

Psí hotel

Horké letní dny si mohou navíc pejsci zpříjemnit v ochlazovacích bazéncích, které pro ně společnost toto léto nově připravila. Ty jsou součástí venkovního výběhu, který činí 800 m². Pro kompletní péči se v areálu nachází i psí salon. Zvíře se tak domů navrátí zrelaxované a upravené. Hotelový personál je se psy celých 24 hodin denně. V případě potřeby je zde k dispozici také veterinář, takže si majitelé nemusí dělat starosti s žádným aspektem péče.

“Našim zákazníkům chceme být vždy o krok blíž. Máme radost, že jsme se stali jejich partnerem co se týče chovatelských potřeb, chceme jim ovšem ukázat, že myslíme ještě dál. Vlastnit psa znamená také částečně se vzdát vlastní nezávislosti, pro mnohé majitele je proto obtížné naplánovat dovolenou či nechat svého miláčka v cizích rukou. My jim chceme ukázat, že s námi mohou své starosti hodit za hlavu,“ říká Dalimil Čech, CEO Pet Center.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pet Center